Курс ITILv.3 Основи ITIL v.3. Принципи організації ІТ підрозділу компанії

Мета курсу:

В рамках даного курсу розглядаються питання організації ефективного процесу управління підрозділом технічної підтримки компанії на основі книг бібліотеки «IT Infrastructure Library V.3-2011 », що з'явилися в результаті систематизації накопиченого світового досвіду в цій галузі, а також купуються практичні навички ефективної організації процесів управління ІТ інфраструктурою.


Після закінчення курсу слухачі зможуть:
 • обґрунтовувати необхідність впровадження та вдосконалення процесів управління службою технічної підтримки за методикою, описаною в «IT Infrastructure Library»;
 • формалізувати процеси управління слу бій технічної підтримки;
 • описувати призначення, процес впровадження і ключові показники ефективності основних процесів і функцій управління;
 • Крім того, слухачі отримають достатню кількість матеріалів для підготовки до здачі сертифікаційного тесту PeopleCert: « ITIL® 2011 Foundation »
Аудиторія

Даний курс рекомендується співробітникам, залученим в надання або підтримку ІТ-послуг: як управлінському персоналу, так і рядовим співробітникам, незалежно від того нада вляются чи ІТ-послуги підрозділам всередині компанії, або стороннім організаціям. Навчання основам ITIL також буде корисно бізнес-менеджерам, чиї підрозділи є споживачами ІТ-послуг.


Для ефективного навчання на курсі, слухачі повинні володіти такими знаннями і навичками:

Досвід роботи в ІТ галузі на будь-якій посаді або досвід активної взаємодії з ІТ підрозділом.

 1. Історія створення і структура томів бібліотеки ITIL v.3-2011.
  • Знайомство з основними поняттями, концепціями і перевагами процесного підходу в управлінні послугами: процес, власник, цілі, входи і виходи, показники процесу.
 2. Життєвий цикл сервісів.
  • Створення та систематизація навичок використання бібліотеки ITIL v.3-2011, як сучасної бази знань по кращим методам організації і управління службами ІТ.
 3. Знайомство з основними томами бібліотеки ITIL v.3-2011:
  • Service Strategy: розглядає бізнес-процеси цілком і демон Трір взаємодія IT і бізнесу. Розглядаються наступні процеси: Управління Фінансами. Управління портфелем послуг. Управління Попитом.
  • Service Design - розглядає процес побудови сервісів: робота починається з ідентифікації нових або змінених вимог бізнесу і закінчується побудовою рішення з обов'язковим документуванням процесів. Розглядаються наступні процеси: Управління каталогом послуг, Управління рівнем послуг, Управління потужністю, Управління доступністю, Управління безперервністю, Управління постачальниками.
  • Service Transition - розглядає управління змінами, перевірку якості, а також аналіз ризиків і має на меті вибудувати процес обслуговування так, щоб операції обслуговування необхідності забезпечення ефективного управління послугами та інфраструктурою. Розглядаються наступні процеси: Управління Змінами, управління конфігурацією і Сервісними Активами, Управління Знаннями, Управління реліз і розгортання.
  • Service Operation. Розглядаються наступні процеси і функції: Управління інцидентами, Сервіс-деск, Управління проблемами, Управління подіями, Управління доступом, Управління виконанням запитів.
  • Continual Service Improvement - посібник з оцінки наданих сервісів, їх аналіз та пошук шляхів для постійного підвищення якості обслуговування.

Реєстрація на найближчий курс

Код курсу

ITILv.3

Тривалість, днів

3

Найближчі дати

Ціна, грн