Курс AZ-101T02 Впровадження та управління службами додатків | nt.ua

Курс AZ-101T02 Впровадження та управління службами додатків

Цей курс навчає ІТ-фахівців, як управляти і підтримувати інфраструктуру для загального пошуку додатків і сервісів, які розробники створюють і впроваджують. Студенти дізнаються, як служба додатків Azure використовується в якості платформи (PaaS) для розгортання хмарних додатків для веб-додатків і мобільних середовищ. Студенти дізнаються, як використовувати середовища служб додатків (ASE) для розміщення виділеної середовища для забезпечення безпеки і запуску додатків додатків в масштабі. Студенти також дізнаються, як використовувати слоти для розгортання в якості проміжних середовищ для веб-додатків, які потім можуть бути підключені до роботи при необхідності. Цей курс також вчить студентів, як виконувати масштабування і масштабування для задоволення і коригування вимог, а також як оптимізувати смугу пропускання для веб-трафіку за допомогою шлюзів додатків і мереж доставки контенту (CDN). Нарешті, курс надає слухачам огляд рішень для безсерверних обчислень, включаючи функції Azure, Event Grid, Service Bus та додатку логіки.
Після закінчення курсу слухачі зможуть:

  • Реалізувати варіанти використання і параметрів конфігурації для служб додатків Azure і середовищ служб додатків.
  • Керувати і захищати веб-додатків за допомогою резервного копіювання, відновлення, створення знімків і клонування < li> Оптимізувати продуктивність вашого веб-додатки за допомогою стратегій масштабування, масштабування, автоматичного масштабування і розширення
  • розгортається функції безсерверних обчислень, таких як функції Azure, Сітка подій і Шина обслуговування
Аудиторія

Цей курс призначений для адміністраторів Azure. Адміністратори Azure керують хмарними службами, які охоплюють можливості зберігання, мереж і обчислювальних хмар, з глибоким розумінням кожної служби протягом усього життєвого циклу ІТ. Вони приймають запити кінцевих користувачів про нові хмарних додатках і дають рекомендації по послугах, які слід використовувати для досягнення оптимальної продуктивності і масштабу, а також у міру необхідності забезпечують, вимірюють, контролюють і коректують. Ця роль вимагає спілкування і координації з постачальниками. Адміністратори Azure використовують портал Azure, а у міру підвищення кваліфікації вони використовують PowerShell і інтерфейс командного рядка.
Для ефективного навчання на курсі, слухачі повинні володіти такими знаннями і навичками:

Досвід роботи з операційними системами, виртуализацией, хмарної інфраструктурою, структурами зберігання і мережами.

  1. Знайомство з платформою служби додатків Azure
  2. Управління і захист веб-додатків
  3. Масштабування і продуктивність
  4. Розгортання рішень для безсерверних обчислень
  5. Впровадження та управління сервісами додатків

Реєстрація на найближчий курс

Код курсу

AZ-101T02

Тривалість, днів (годин)

1 (8)

Поставити запитання
Увага! Курс скасовано. Чим можна замінити даний курс? Дізнатися. Необхідна допомога у підборі курсу? Так.