Курс AZ-300T01 Розгортання та налаштування інфраструктури

Цей курс навчає ІТ-фахівців, як управляти своїми ресурсами Azure, включаючи розгортання і налаштування віртуальних машин, віртуальних мереж, облікових записів зберігання і Azure AD, включаючи впровадження і управління гібридними посвідченнями. Ви також дізнаєтеся, як керувати хмарними ресурсами в Azure за допомогою облікових записів користувачів і груп та як надавати доступ користувачам, групам і службам Azure AD за допомогою управління доступом на основі ролей (RBAC).

Ви дізнаєтеся про різні облікових записах і службами збереження, а також про основні принципи реплікації даних і доступних схемах реплікації. Студенти також знайомляться з Storage Explorer як зручним способом роботи з даними сховища Azure. Студенти також вивчать типи сховищ і способи роботи з керованими і налаштованим дисками.

Зберігання великих двійкових об'єктів Azure - це те, як Azure зберігає неструктуровані дані в хмарі, і ви будете працювати з великими двійковими об'єктами і контейнерами великих двійкових об'єктів. На додаток до сховища BLOB-об'єктів курс охоплює зберігання таблиць і черг в якості варіантів зберігання структурованих даних.

Ви дізнаєтеся, як створювати і розгортати віртуальні машини в Azure, використовуючи портал Azure, PowerShell і шаблони ARM. Курс включає в себе інструкції з розгортання користувальницьких образів і віртуальних машин Linux. Ви побачите, як налаштувати мережеві компоненти і компоненти зберігання віртуальних машин. Розгортання віртуальних машин високої доступності має вирішальне значення для запланованих і незапланованих подій, і ви дізнаєтеся, як використовувати набори доступності для забезпечення доступності ресурсів віртуальної машини під час простою.

Ви вивчіть інструменти і можливості моніторингу, що надаються Azure, включаючи оповіщення Azure і журнал активності. Крім попереджень і журналів, ви будете представлені в Log Analytics як ефективне рішення для аналізу даних, що дозволяє зрозуміти стан і стан вашої системи. І, мабуть, найцікавіше, що ви дізнаєтеся, - це як використовувати модель розгортання Azure Resource Manager для роботи з ресурсами, групами ресурсів і шаблонами ARM.

Оскільки цей курс є першим курсом в серії до іспитів Azure Solutions Architect, для ознайомлення студентів з рештою курсами в навчальному плані представлений значний обсяг введеного контенту. Студентам надається урок, який охоплює поради та рекомендації по роботі на порталі Azure, а також введення в ключові інструменти, використовувані в середовищі Azure, такі як Cloud Shell і Resource Explorer. Основна увага приділяється PowerShell і інтерфейсу командного рядка (CLI) як важливих навичок, які необхідно купувати не тільки при підготовці до іспиту, а й для самої робочої ролі.
Після закінчення курсу слухачі зможуть:

  • Управління підписками і ресурсами Azure
  • Впровадження та управління сховищем
  • Розгортання і управління віртуальними машинами
  • Налагодження та управління віртуальними мережами
  • Управління посвідченнями за допомогою Azure Active Directory
Аудиторія

Цей курс призначений для архітекторів хмарних рішень, які хочуть керувати своїми ресурсами Azure, включаючи розгортання і налаштування віртуальних машин, віртуальних мереж, облікових записів зберігання і Azure AD, включаючи впровадження і управління гібридними посвідченнями.
Для ефективного навчання на курсі, слухачі повинні володіти такими знаннями і навичками:

Досвід роботи в операційних системах, віртуалізації, хмарної інфраструктурі, структурах зберігання, биллинге і роботі в мережі

  1. Управління підписками і ресурсами Azure
  2. Впровадження та управління сховищем
  3. Розгортання і управління віртуальними машинами (ВМ)
  4. Налагодження та управління віртуальними мережами
  5. Управління особистостями

Реєстрація на найближчий курс

Код курсу

AZ-300T01

Тривалість, днів (годин)

1 (8)

Найближчі дати

за запитом

Ціна, грн