Курс AZ-300T02 Впровадження робочих навантажень та безпеки

Цей курс навчає ІТ-фахівців виявлення, оцінки, планування та впровадження міграції локальних ресурсів і інфраструктури в Azure. Студенти дізнаються, як використовувати Azure Migrate для виконання фази виявлення і оцінки, яка має вирішальне значення для успішної міграції. Студенти також дізнаються, як використовувати Azure Site Recovery для фактичної міграції робочих навантажень в Azure. Основна увага в курсі приділяється використанню ASR в інфраструктурі Hyper-V для підготовки і завершення процесу міграції.

Крім того, ви дізнаєтеся, як розгортати функції безсерверних обчислень, такі як функції Azure, Event Grid і Service Bus. Ви дізнаєтеся, як багатофакторна аутентифікація Azure допомагає захистити доступ до даних і додатків, допомагаючи задовольнити потреби клієнтів в простому процесі входу. Крім того, як використовувати Azure Active Directory Privileged Identity Management для управління, контролю і моніторингу доступу до ресурсів Azure у вашій організації.

Дізнаєтеся, як управляти і підтримувати інфраструктуру для загального пошуку додатків і сервісів, які розробники створюють і впроваджують. Студенти дізнаються, як служба додатків Azure використовується в якості платформи (PaaS) для розгортання хмарних додатків для веб-додатків і мобільних середовищ.

Нарешті, ви отримаєте уявлення про те, як реалізувати розширені мережеві функції, такі як Application Gateway, і як налаштувати балансування навантаження. Дізнаєтеся, як інтегрувати локальні мережі з віртуальними мережами Azure і використовувати Network Watcher для моніторингу та усунення неполадок.
Після закінчення курсу слухачі зможуть:

  • Оцінювати і виконувати міграції сервера на Azure
  • Впроваджувати і управляти службами додатків
  • Впроваджувати сучасних віртуальних мереж
  • Захищати посвідчення за допомогою Azure AD < / li>
Аудиторія

Цей курс призначений для архітекторів хмарних рішень, які хочуть виявити, оцінити, спланувати і здійснити міграцію локальних ресурсів і інфраструктури в Azure.
Для ефективного навчання на курсі, слухачі повинні володіти такими знаннями і навичками:

Досвід роботи в операційних системах, віртуалізації, хмарної інфраструктурі, структурах зберігання, биллинге і роботі в мережі

  1. Оцінка та виконання міграції сервера на Azure
  2. Впровадження та управління сервісами додатків
  3. Впровадження сучасних віртуальних мереж
  4. Захист особистих даних

Реєстрація на найближчий курс

Код курсу

AZ-300T02

Тривалість, днів (годин)

1 (8)

Найближчі дати

за запитом

Ціна, грн