Курс AZ-300T03 Розуміння технологій Cloud Architect

Цей курс навчає ІТ-фахівців як операції виконувати паралельно і асинхронно. І як вся ваша корпоративна система повинна бути стійкою при збоях, і, що не менш важливо, як розгортання можуть бути автоматизовані і передбачувані. Використовуючи в якості основи Керівництво по архітектурі додатків Azure і еталонні архітектури Azure, ви зрозумієте, як моніторинг і телеметрія мають вирішальне значення для розуміння системи.

Ви поринете в важливі шаблони проектування хмари, такі як поділ робочих навантажень, коли модульне додаток розділене на функціональні блоки, які можна інтегрувати в більш велике додаток. У таких випадках кожен модуль обробляє частина загальної функціональності програми і представляє набір пов'язаних проблем.

Крім того, розподіл навантаження відбувається там, де трафік додатка або навантаження розподіляються між різними кінцевими точками з використанням алгоритмів. Балансувальник навантаження дозволяють створювати кілька примірників вашого веб-сайту, щоб вони могли вести себе передбачувано. У Azure можна використовувати віртуальні балансувальник навантаження, які розміщені на віртуальних машинах, якщо компанії потрібно дуже специфічна конфігурація балансувальника навантаження.

Крім того, обробка короткочасних збоїв, яка допомагає визначити основні відмінності між розробкою локальних додатків і обробкою тимчасових помилок . Тимчасові помилки - це помилки, що виникають із-за тимчасових перерв у обслуговуванні або через надмірну затримки.

І, нарешті, обговорення гібридних мереж, в якому представлений огляд можливостей з'єднання між сайтами, з'єднання між точками і їх комбінації.
Після закінчення курсу слухачі зможуть:

  • Створювати шаблони проектування та підключення
  • Гібридна мережа
  • Стійкість даних і кешування
  • Вимірювати пропускну здатність і структуру доступу до даних
Аудиторія

Цей курс призначений для архітекторів хмарних рішень, які хочуть дізнатися, як операції виконуються паралельно і асинхронно.
Для ефективного навчання на курсі, слухачі повинні володіти такими знаннями і навичками:

Досвід роботи в операційних системах, віртуалізації, хмарної інфраструктурі, структурах зберігання, биллинге і роботі в мережі

  1. Вибір рішень для обчислень і зберігання
  2. Гібридна мережа
  3. Вимірювання пропускної здатності і структури доступу до даних

Реєстрація на найближчий курс

Код курсу

AZ-300T03

Тривалість, днів (годин)

1 (8)

Найближчі дати

за запитом

Ціна, грн