Курси Python, навчання Python м. Київ | nt.ua

Курси Python

Python
Icon - book
Формат навчання:
очно
дистанційно
Icon - payment method
Способи оплати:
безготівковій розрахунок
Icon - way
Місце проведення:
на території замовника
в нашому Навчальному центрі
Icon - idea
Варіанти навчання:
корпоративне навчання
відкрите навчання
індивідуальне навчання

Розробники, які віддають перевагу мінімалізмові, кросплатформовості та багатству можливостей, добре знайомі з мовою програмування Python. Вона відрізняється легкістю читання коду та високою продуктивністю додатків, якщо порівнювати з іншими мовами-інтерпретаторами. Можливість написання лаконічного коду, багата стандартна бібліотека, а також близька всім програмістам та користувачам філософія «простий код кращий за складний» забезпечили популярність цієї мови.

Відомо, що Python використовується для розробки додатків та окремих модулів у Google, Microsoft, Facebook, Instagram та Dropbox. Мова інтегрована в багато пропрієтарних додатків для створення графіки, також і тривимірної, та істотно розширює їхні можливості. Python скриптова мова, вона надає багатий інструментарій також і системним адміністраторам складних, розподілених комп'ютерних систем, складові частини яких перебувають під управлінням різних операційних систем.

Сьогодні Python активно розвивається, з'являються нові опції та можливості, поліпшується якість мови. Курси Python допоможуть розробникам поліпшити свої навички роботи з цим інструментом, зрозуміти тонкощі клієнт-серверних технологій, а також вивчити механізми обміну інформацією між базами даних. Це корисно для розробки корпоративних додатків, організації розподілених обчислень, обробки та графічної візуалізації корпоративних даних. Багаті можливості мови використовуються для автоматизації розробки програмного забезпечення, створення технологій обробки великих даних та машинного навчання.

Навчання програмуванню на Python здійснюють викладачі із значним досвідом розробники програмних рішень. Знання підкріплюються практичними та лабораторними роботами. Курси Python відбуваються в класах Навчального центру «Мережні технології» або на території замовника. Популярні програми віддаленого навчання програмуванню на Python, під час яких можна відвідувати курси Python онлайн. Слідкуйте за розкладом занять на сайті Навчального центру, реєструйтеся на курси Python онлайн та отримуйте нові знання та навички, корисні для системного адміністрування та розробки програмного забезпечення.