Develop page | nt.ua

(050) 352 68 64

Про нас

Навчальний центр «Мережні Технології» компанії TechExpert надає послуги в сфері навчання і сертифікації IT-фахівців починаючи з 1997 року. За ці роки ми навчили десятки тисяч студентів, провели безліч навчальних заходів: тренінгів, семінарів, конференцій та Полігонів.

Спектр наших послуг постійно збільшується - відкриваються нові напрямки, розширюються існуючі, розробляються авторські курси та впроваджуються нові формати навчання.

За роки своєї роботи Навчальний центр «Мережні Технології» працював і працює з кращими тренерами та інструкторами. Всі тренери - сертифіковані фахівці в своїй сфері. Не менш важливим є і те, що всі тренери, з якими співпрацює НЦ - практики.

У своїй роботі та в розробці планів навчання ми завжди робили та будемо робити акцент на практичну складову навчання: демо-стенди, лабораторії, розбір працюючих методик і кращих IT практик.

На території Навчального центру «Мережні Технології» розміщені чотири класи, в яких навчання може проходити паралельно.

За день Навчальний центр може навчити близько 60 слухачів очно.

Крім очного навчання, ми пропонуємо проходження курсів онлайн, проводимо виїзні тренінги та корпоративне навчання в офісі замовника.

Навчальний центр «Мережні Технології» використовує найновішу комп'ютерну техніку, що відповідає всім сучасним стандартам.

Слухачі в навчальних класах працюють за сучасними ПК на базі процесорів Intel.

Крім цього, ми постійно оновлюємо і демо-стенди для практичних робіт на курсах з побудови мереж, курсах по IP-телефонії.

Цікаві факти

7348

курсів проведено


40240

навчено слухачів


10436

прийнято іспитів


11111

з’їдено кг печива