Курсы Java, обучение Java г. Киев | nt.ua

(044) 390 73 35 (050) 352 68 64

EN RU UA

Курсы Java

Java
Icon - book
Формат обучения:
очно
удаленно
Icon - payment method
Способы оплаты:
безналичный расчет
Icon - way
Место проведения:
на территории заказчика
в нашем Учебном центре
Icon - idea
Варианты обучения:
корпоративное обучение
открытое обучение
индивидуальное обучение
Код курса Название курса Часов Старт Цена, грн

Мова програмування Java надзвичайно популярна. Посідає інше місце в рейтингах після мовлення, що належить до сімейства C. Цією програмою створені класичні додатки для користувачів, додатки рівня підприємства, вона використовується в вбудованих системах, мобільних пристроях та навіть смарт-картах з обмеженими обчислювальними можливостями та пам’яттю. Вважається, що популярність мови обумовлена кросплатформовістю Java-додатків. Вони можуть працювати без змін у вихідному коді та перекомпіляції на будь-якій операційній системі та комп’ютерній архітектурі, для якої створена віртуальна Java-машина.

Java-програми працюють у мільярдах мобільних пристроїв користувачів, наприклад, у смартфонах і планшетах, які працюють під керуванням операційної системи Android. Також відомо, що на Java працюють сайти Amazon, eBay, Yahoo! та LinkedIn. Компанія Oracle, яка сьогодні володіє правами на торгову марку, активно використовує технологію Java у своїх програмних продуктах.

Авторські курси з мови програмування Java надають знання про технології створення клієнт-серверних та веб-додатків, сервіс-орієнтованих, розподілених, а також додатків баз даних. Також детально розглядаються середовища розробки NetBeans, JDeveloper та Eclipse. Курси Java забезпечують поглиблені знання зі створенням спеціалізованих програмних рішень. Під час навчання будуть продемонстровані нові прийоми та шаблони програмування. Курси Java забезпечать необхідну базу для розвитку кар'єри програміста, а також дозволять систематизувати знання. Навчання програмуванню на Java дозволяє розробнику істотно підняти рівень компетенцій і, отже, рівень винагороди для роботи в проектах.

Курси Java читають сертифіковані викладачі з досвідом реалізації великих Java-проектів. Передбачено багато практичних робіт. Навчатися можна в навчальних класах центру «Мережні Технології» в Києві або на території замовника. Працюють програми віддаленого навчання програмуванню на Java, вони передбачають відвідування курсів Java онлайн. Слідкуйте за розкладом завантажте на сайті Навчального центру, зареєструйтесь на курсах Java онлайн та отримуйте нові, корисні для розробки додатків знань та навичок.