Курси NT academy | nt.ua

(044) 390 73 35 (050) 352 68 64

EN RU UA

Курси програмування в
NT Academy

Наші ІТ-курси з програмування створені для новачків – прості, зрозумілі та ідеально підходять для перших кроків в світі коду. Долучайся та розкрий свій потенціал в програмуванні. На тебе чекає IT навчання за найактуальнішими програмами, надійна підтримка викладачів та менеджерів і можливість розвиватися в своєму темпі. Почни свій шлях в програмуванні вже сьогодні!

Graduation Cap

Зручний графік: навчання без відриву від роботи


Підтримка й допомога в працевлаштуванні


Групи до 15 осіб та інструктори-практики


ІТ-спеціальність з нуля: опануй нову професію


Популярні ІТ-напрямки для початківців

Чому варто обрати IT-спеціальність

Стабільний заробіток

Зниження вартості гривні, інфляційні процеси та коливання цін на нафту не спроможні суттєво вплинути на вашу заробітню плату, адже вона корелює з курсом $. Яке це прекрасне відчуття – мати впевненість у завтрашньому дні!

Висока оплата праці

Згідно даних від Robota.ua, можна визначити, що зарплати в інформаційно-технологічній галузі вважаються найвищими. Це означає, що професійні IT-фахівці отримують одні з привабливіших фінансових умов на ринку праці.

Формат праці

У будь-якій країні роботодавці шукають висококваліфікованих спеціалістів! Чи це робота за кордоном, фріланс чи аутсорсинг – обирайте за своїм смаком. У світі точно є вакансія, яка чекає саме вас!

Перспективи розвитку

IT-галузь в Україні продовжує стрімко розвиватися. Ринок розробки ПЗ охоплює широкий спектр, включаючи Front End, веб та мобільну розробку, машинне навчання. Тож є безліч варіантів, щоб знайти себе в цій сфері.

Безмежні можливості

В IT успіх залежить від власних зусиль. Професійне, фінансове зростання програміста прямо пропорційні його досвіду й компетентності. Стати програмістом – це шлях до провідних позицій, високого доходу і можливості змінити світ.

Як стати програмістом? 😏

Кроки, які необхідні для того, щоб стати затребуваним фахівцем в сфері програмування.

 • 1

  Визначення мети та мотивації: почни з чіткого визначення, чому тобі це потрібно та які цілі ти хочеш досягти у програмуванні. Важливим пунктом є саме бажання навчатися.

 • 2

  Вибір мови програмування: ретельно ознайомся з різними мовами програмування та вибери ту, яка відповідає саме твоїм цілям та завданням. Наприклад, Python – дружня для початківців, а JavaScript – добре підходить для веброзробки.

 • 3

  Обрання курсу для програмістів: вибери найбільш відповідний курс для навчання. Наші курси IT побудовані таким чином, що починаємо з основ і поступово переходимо до складніших тем. Варто розглядати можливість навчання онлайн, щоб з будь-якого місця та в зручний час приєднуватися на заняття.

 • 4

  Створення портфоліо та резюме проєктів: варто обирати такі курси IT, в яких під час навчання йде робота над реальними проєктами, щоб ви могли створити відмінне портфоліо і відобразити здобуті навички в резюме. Саме таким чином побудовані програми наших курсів.

 • 5

  Пошук першої роботи в сфері програмування: відразу після завершення IT навчання радимо розпочинати пошук першої роботи. Наші HR-менеджери нададуть рекомендації по твоєму резюме та як презентувати себе на співбесіді, підкажуть ресурси, де шукати роботу і як це робити швидко та якісно.

Все ще не впевнений? 🤔

Записуйся та отримуй перший тиждень навчання безкоштовно!

Часті питання