Курси HPE, навчання переходу з Cisco на HPE м. Київ | nt.ua

(044) 390 73 35 (050) 352 68 64

EN RU UA

Курси HPE

HPE
Icon - book
Формат навчання:
очно
дистанційно
Icon - payment method
Способи оплати:
безготівковій розрахунок
Icon - way
Місце проведення:
на території замовника
в нашому Навчальному центрі
Icon - idea
Варіанти навчання:
корпоративне навчання
відкрите навчання
індивідуальне навчання
Код курсу Назва курсу Годин Старт Ціна, грн
NT-CiscotoHP Перехід з обладнання Cisco на HPE
16 за запитом Дізнатися

Американська IT-компанія Hewlett Packard Enterprise (HPE) створює для корпоративних замовників складне, наукомістке обладнання, сервера та суперкомп'ютери, системи та мережі для зберігання даних, конвергентні системи та мережеве обладнання. Інший важливий напрям діяльності, побудова центрів обробки даних та хмарних інфраструктур на основі обладнання виключного власного виробництва. Телекомунікаційне обладнання компанії Cisco є неформальним стандартом у галузі, якщо потрібно побудувати складні, стійкі до відмов, високонавантажені рішення. Проте для таких цілей з великим успіхом може використовуватися обладнання HPE. Однією з головних переваг цього обладнання є підтримка відкритих мережевих стандартів.

HPE здійснює програму переозброєння своїх центрів обробки даних та переходить з Cisco на телекомунікаційне обладнання власного виробництва. Також вона готова зробити це для своїх замовників та партнерів. Курси HPE надають знання та навички роботи з обладнанням Cisco та HPE, а також демонструють переваги телекомунікаційного обладнання HPE над обладнанням інших виробників. Додатково зазначимо, що в HPE-мережу можуть бути інтегровані мережеві компоненти різних компаній. При цьому забезпечується хороша сумісність та висока сервісність мереж.

Навчання переходу з Cisco на HPE дозволить швидко та ефективно замінити застаріле телекомунікаційне обладнання Cisco на нове, вироблене компанією Hewlett Packard Enterprise. Якщо необхідно, то здійснити цей перехід так, щоб надання IT-сервісів не переривалося. Курси HPE дозволяють засвоїти основи побудови мереж на обладнанні HPE, отримати досвід роботи з інтерфейсами, налаштування маршрутизації та безпеки, створення IP-служб, а також досвід підтримки рішень.

Викладачі, які мають великий досвід побудови телекомунікаційних мереж, також і магістральних, та добре знають обладнання компаній Cisco та HPE, здійснюють навчання переходу з Cisco на HPE. Програмою курсів передбачені практичні роботи, під час яких набуваються навички розгортання мереж на базі обладнання HPE, а також їх налаштування та конфігурації. Надаються можливості дистанційного навчання на курсах HPE онлайн. На сайті Навчального центру опубліковано розклад усіх курсів. Також там можна зареєструватися на курси HPE онлайн в особистому кабінеті.