Корпоративне навчання в НЦ «Мережні Технології» | nt.ua

(044) 390 73 35 (050) 352 68 64

EN RU UA

Корпоративне навчання в НЦ «Мережні Технології»

Корпоративне навчання в НЦ

Ми допоможемо систематизувати та структурувати знання співробітників компанії в сфері IT та управління бізнесом, навчимо персонал відповідно до потреб і завдань компанії.

Наш багаторічний досвід роботи в сфері корпоративного навчання дозволяє надати систематизовані програми навчання з новою актуальною інформацією, а також адаптувати існуючі курси під специфіку бізнесу клієнта, сформувати систему навчання «під ключ» і забезпечити довгостроковий післятренінговий супровід.

24

роки досвіду


7348

курсів проведено


40240

навчено слухачів


100+

авторських програм


Наші послуги

Корпоративне навчання

Закрите корпоративне навчання у нас в Навчальному центрі. Виїзне навчання у вас в офісі.

Детальніше →

Дистанційне навчання

Проводимо курси дистанційно: 90% всіх курсів можна пройти віддалено, не приїжджаючи до нас в офіс.

Детальніше →

Авторські курси

Курси, розроблені
найкращими тренерами, адаптовані під реалії української IT сфери.

Детальніше →

Тестовий центр

Авторизовані тестові центри в Києві: Pearson VUE Select, Certiport. Приймаємо іспити GMAT.

Детальніше →

Переваги навчання в НЦ

Формат навчання на вибір

Ви можете пройти курс віддалено, очно в наших комфортних навчальних класах або на території вашої компанії.

Посттренінгова підтримка

Слухачі отримують доступ в особистий кабінет, де можна поставити запитання інструктору під час проходження курсу, а також після його завершення протягом 3-6 місяців.

Тестовий центр

На базі нашого НЦ діють міжнародні сертифіковані тестові центри Pearson VUE® і Certiport, де слухачі можуть скласти іспити після проходження курсу.

Індивідуальний підхід

Ми можемо розробити індивідуальну програму згідно ваших побажань, цілей навчання та бюджету компанії.

Корпоративна знижка

Ми надаємо додаткову знижку компаніям на навчання від 5 чоловік. Ви завжди можете уточнити у менеджера про знижку для корпоративних клієнтів.

Невеликі групи

Ми проводимо заняття лише в невеликих групах до 10 осіб для зручності навчання та індивідуального підходу інструктора до кожного слухача курсу.

Сертифіковані інструктори

Серед інструкторів тільки експерти в області IT-навчання з міжнародними сертифікатами (MCT, Microsoft Office Master, LPIC 1, LPIC 2, ITIL Master, CCDE, CCAr, ICAgile та ін.).

Дружня атмосфера

У нашому НЦ слухачів зустрічає тепла атмосфера підтримки, взаєморозуміння та високий рівень супроводу протягом всього процесу навчання.

Етапи співпраці

Етап 1. Підготовчий

Наше спілкування починається з подачі заявки. Вона залишається на сайті або в чаті з менеджером, або ж відправляється на email. Потім ми телефонуємо вам і уточнюємо головні цілі, завдання та напрямок курсу.

Етап 2. Узгодження

Ми пропонуємо вам зручний формат і графік для вивчення курсу, відправляємо комерційну пропозицію. Якщо вас все влаштовує, ми підписуємо договір.

Етап 3. Навчання

Слухачі отримують доступ в особистий кабінет, де є необхідна інформація про курс, графік навчання та інструктора. Вивчення курсу проходить інтерактивно в нашому офісі або віддалено онлайн.

Етап 4. Посттренінгова підтримка

У вас буде можливість скористатися післятренінговою підтримкою інструктора щодо самого курсу протягом 3-6 місяців після закінчення курсу.

Основні напрями навчання

Всі курси

Що входить в курс

Корпоративне навчання в НЦ
 • LIVE-навчання незалежно від формату участі в курсі (очно/віддалено)
 • Офіційний підручник від вендора / Методичка у вигляді конспекту / Підбірка матеріалів з теми курсу
 • Збірник лабораторних робіт (технічні курси)
 • Попередньо налаштоване середовище та навчання на сучасному обладнанні (технічні курси)
 • Відеозапис курсу (всі дії інструктора + голосовий супровід) за домовленістю
 • Обід та кава-брейки (очний курс)
 • Електронний сертифікат
 • Консультації інструктора протягом 3-6 місяців після закінчення курсу
Кожен курс може включати тільки окремі опції – більш детально дивіться на сторінці курсу, що входить у його вартість.

Як проходить навчання в НЦ

Навчання проходить у двох форматах: офлайн в нашому офісі та віддалено. Віддалене навчання проходить в інтерактивній формі, для цього слухачеві необхідно:

 • Стабільний інтернет
 • Установка однієї з програм: Skype, Teams, Zoom (залежить від курсу)
 • Мобільний телефон для оперативного зв'язку
 • Особистий e-mail для реєстрації в особистому кабінеті
 • Для зручності можна використовувати другий монітор або інший пристрій (планшет/телефон): за допомогою першого монітора слухач спілкується з інструктором, на другому – виконує лабораторні

Відгуки клієнтів

Всі відгуки →

Результати навчання

Отримання знань і розвиток кар'єри співробітників

Високий рівень ефективності роботи співробітників

Підготовка до складання сертифікованого іспиту в тестовому центрі

Актуалізація раніше отриманих знань у сфері IT

Сертифікат Microsoft
Сертифікат NT

Нас рекомендують

Відгуки клієнтів

Бажаєте, щоб ми навчили ваш персонал?

Залиште заявку, ми зв'яжемося з вами та запропонуємо програму навчання для вашої компанії

Поширені запитання

Так, навчання в одній групі можливо, але ми радимо проходити курси в невеликих групах до 10 осіб, щоб інструктор міг приділити увагу кожному слухачеві.
Так, ми надаємо знижки корпоративним замовникам в розмірі 10%, а також у нас часто проходять акції. Дізнатися про знижку ви можете у менеджера НЦ.
Так це можливо. Ми можемо провести тестування знань ваших співробітників і розподілити їх на групи до 10 осіб за рівнем знань від початкового до просунутого.
Так, Навчальний центр знаходиться за адресою м. Київ, вул. Дегтярівська, 48. У вашому розпорядженні чотири комфортних навчальних класу з комп'ютерами, проекторами та всією необхідною технічною базою, а також чай, кава та печиво. В умовах карантину ми дотримуємося всіх заходів безпеки: в наявності антисептики, печиво в індивідуальній упаковці, провітрювання приміщення за графіком, дотримуємося дистанції в 1,5 метра.
Так, ми можемо організувати тренінг у вашому офісі в будь-якому місті України чи за кордоном. Вартість такого формату корпоративного навчання обговорюється окремо та включає витрати на дорогу та проживання інструктора, якщо ви перебуваєте не в Києві.
Віддалене навчання в нашому НЦ майже не відрізняється від очного, частина слухачів може знаходиться в класі, частина підключатися віддалено з будь-якої точки світу. За кілька днів до початку курсу з вами зв'яжеться наш технічний фахівець і перевірить ваше підключення до навчального класу. Він буде на зв'язку в момент початку курсу та до його завершення для оперативного усунення будь-яких несправностей. Більше про віддалений форматі читайте тут.
У нас діє безготівковий розрахунок (передплата, післяплата, оплата частинами), а також оплата ваучерами в рамках програми Software Assurance. Для зручності обміну документацією та з метою економії паперових ресурсів ми використовуємо сервіс електронного документообігу.
Ні, іспит сплачується окремо. Реєстрація на іспит проводиться кандидатами самостійно в онлайн-режимі через сайт Pearsonvue.com або на сайті Certiport, а складання іспиту проходить в нашому тестовому центрі TechExpert на базі НЦ «Мережні Технології».
Ми підготували для вас список відповідей на популярні питання про складання іспитів в Pearson VUE® Authorized Test Center Select і Certiport Authorized Testing Center.