Курси Microsoft Visio, навчання Microsoft Visio м. Київ | nt.ua

(044) 390 73 35 (050) 352 68 64

EN RU UA

Курси Microsoft Office: Visio

Microsoft Office: Visio
Icon - book
Формат навчання:
очно
дистанційно
Icon - payment method
Способи оплати:
безготівковій розрахунок
Icon - way
Місце проведення:
на території замовника
в нашому Навчальному центрі
Icon - idea
Варіанти навчання:
корпоративне навчання
відкрите навчання
індивідуальне навчання
Навчання може бути проведено за будь-якою версією Microsoft Office, програма курсу адаптується під специфіку, потреби і рівень підготовки фахівців

Добре підготовлена та вчасно продемонстрована схема збереже тисячу слів під час пояснень, доповідей, презентацій або виступів. Готувати діаграми та блок-схеми в професійній якості зручно за допомогою векторного графічного редактора Microsoft Visio. Тут можна створювати нескладні технічні проекти, архітектурні плани, схеми інженерних та телекомунікаційних мереж або, наприклад, скласти схему бізнес-процесів підприємства.

Схеми, підготовлені в Microsoft Visio, допомагають схематично подавати складні дані та аналізувати їх. Представлення даних здійснюється за допомогою векторних фігур та графічних елементів, текстових та числових даних, а також кольору. В Visio передбачені великі бібліотеки векторних фігур та є можливість створювати нові. Для зручності створення схем та діаграм передбачені шаблони.

Інтеграція з зовнішніми джерелами даних, наприклад, з Excel, Access, базами даних Microsoft SQL Server, іншими додатками дозволяє використовувати Visio для наочної візуалізації даних в цих додатках. Якщо потрібно, можна вводити дані, потрібні для побудови схем та діаграм, безпосередньо у Visio. Навчання Microsoft Visio дозволить правильно під’єднати зовнішні джерела даних, тоді діаграми та схеми Visio будуть автоматично відображати зміни в даних без затримок, у реальному часі. Також надаються знання та навички для роботи з додатком, його встановлення та адміністрування.

Курси Microsoft Visio дозволять легко налаштувати всі функціональні можливості програми, забезпечити інтеграцію з іншими додатками та хмарними сервісами, надати можливість обмінюватися результатами роботи з іншими користувачами та спільно працювати над проектами.

Навчання Microsoft Visio здійснюють викладачі з великим досвідом роботи з комп'ютерними додатками для проектування. Отримання навичок побудови схем та діаграм на курсах Microsoft Visio передбачає практичні роботи. Курси Microsoft Visio онлайн надають можливість дистанційної присутності на заняттях. На сайті Навчального центру опубліковано розклад усіх курсів, також там є можливість зареєструватися на курси Microsoft Visio онлайн в особистому кабінеті.