Курси Cloud, проектування архітектури хмари м. Київ | nt.ua

Курси Cloud

Cloud
Icon - book
Формат навчання:
очно
дистанційно
Icon - payment method
Способи оплати:
безготівковій розрахунок
Icon - way
Місце проведення:
на території замовника
в нашому Навчальному центрі
Icon - idea
Варіанти навчання:
корпоративне навчання
відкрите навчання
індивідуальне навчання
Код курсу Назва курсу Годин Старт Ціна, грн
NT-CloudDA Проектування архітектури хмари
40 за запитом Дізнатися

Хмарні сервіси змінили життя користувачів, як і потужні комп'ютери, мобільні пристрої або Інтернет. Проектування архітектури хмари вимагає від фахівців розуміння моделей розгортання та надання хмарних послуг, а також ґрунтовних знань програмної та апаратної складових. Як створювати, адмініструвати та підтримувати хмари, розкажуть на курсах Навчального центру «Мережні Технології». Також на курсах розглядають приватні, публічні, суспільні та гібридні хмари, послуги яких надаються відповідно до різних моделей обслуговування користувачів.

Курси Cloud надають знання та практичні навички роботи з хмарами, які працюють на моделях обслуговування PaaS (Platform as a Service, платформа як послуга) та IaaS (Infrastructure as a Service, інфраструктура як послуга). Розглядаються хмарна платформа Microsoft Azure та комерційна публічна хмара Amazon Web Services. Вивчення способів проектування архітектури хмари на курсах Cloud передбачає лабораторні та практичні роботи, під час яких створюється власна хмара, яка підтримує модель обслуговування IaaS. Вона розгортається на основі комплексу вільних програмних додатків для створення інфраструктури хмарних сховищ та сервісів OpenStack. Зауважимо, що ліцензування цього програмного продукту дозволяє використовувати його для побудови приватних та публічних хмарних сервісів.

І провайдери, і користувачі хмарних сервісів отримують переваги від роботи з ними, отже, знання про хмари стануть більш потрібними. Курси читають викладачі з досвідом проектування хмарних рішень, також і гібридних. При цьому надається актуалізований навчальний матеріал, а це важливо в разі, коли викладаються знання з технологій, які швидко розвиваються. Дистанційні курси Cloud онлайн надають можливість віддаленої присутності на заняттях. На сайті Навчального центру опублікований розклад усіх курсів. Є можливість зареєструватися на курси Cloud онлайн в особистому кабінеті користувача.