Курси Cloud (AWS, OS), проектування архітектури хмари м. Київ | nt.ua

(044) 390 73 35 (050) 352 68 64

EN RU UA

Курси Cloud (AWS, OS)

Cloud (AWS, OS)
Icon - book
Формат навчання:
очно
дистанційно
Icon - payment method
Способи оплати:
безготівковій розрахунок
Icon - way
Місце проведення:
на території замовника
в нашому Навчальному центрі
Icon - idea
Варіанти навчання:
корпоративне навчання
відкрите навчання
індивідуальне навчання
Потрібен спеціальний курс на замовлення? Напишіть нам на ntedu@techexpert.ua і ми запропонуємо індивідуальну навчальну програму з урахуванням Ваших потреб та бюджету.
Код курсу Назва курсу Годин Старт Ціна, грн
NT-AWS-A Адміністрування AWS
32 за запитом Дізнатися
NT-CloudDA Проектування архітектури хмари
40 за запитом Дізнатися

Хмарні сервіси змінили життя користувачів, як і потужні комп'ютери, мобільні пристрої або Інтернет. Проектування архітектури хмари вимагає від фахівців розуміння моделей розгортання та надання хмарних послуг, а також ґрунтовних знань програмної та апаратної складових. Як створювати, адмініструвати та підтримувати хмари, розкажуть на курсах Навчального центру «Мережні Технології». Також на курсах розглядають приватні, публічні, суспільні та гібридні хмари, послуги яких надаються відповідно до різних моделей обслуговування користувачів.

Курси Cloud (AWS, OS) надають знання та практичні навички роботи з хмарами, які працюють на моделях обслуговування PaaS (Platform as a Service, платформа як послуга) та IaaS (Infrastructure as a Service, інфраструктура як послуга). Розглядаються хмарна платформа Microsoft Azure та комерційна публічна хмара Amazon Web Services. Вивчення способів проектування архітектури хмари на курсах Cloud (AWS, OS) передбачає лабораторні та практичні роботи, під час яких створюється власна хмара, яка підтримує модель обслуговування IaaS. Вона розгортається на основі комплексу вільних програмних додатків для створення інфраструктури хмарних сховищ та сервісів OpenStack (OS). Зауважимо, що ліцензування цього програмного продукту дозволяє використовувати його для побудови приватних та публічних хмарних сервісів.

І провайдери, і користувачі хмарних сервісів отримують переваги від роботи з ними, отже, знання про хмари стануть більш потрібними. Курси читають викладачі з досвідом проектування хмарних рішень, також і гібридних. При цьому надається актуалізований навчальний матеріал, а це важливо в разі, коли викладаються знання з технологій, які швидко розвиваються. Дистанційні курси Cloud (AWS, OS) онлайн надають можливість віддаленої присутності на заняттях. На сайті Навчального центру опублікований розклад усіх курсів. Є можливість зареєструватися на курси Cloud (AWS, OS) онлайн в особистому кабінеті користувача.