Курси Microsoft OneNote, навчання Microsoft OneNote м. Київ | nt.ua

(044) 390 73 35 (050) 352 68 64

EN RU UA

Курси Microsoft Office: OneNote

Microsoft Office: OneNote
Icon - book
Формат навчання:
очно
дистанційно
Icon - payment method
Способи оплати:
безготівковій розрахунок
Icon - way
Місце проведення:
на території замовника
в нашому Навчальному центрі
Icon - idea
Варіанти навчання:
корпоративне навчання
відкрите навчання
індивідуальне навчання
Навчання може бути проведено за будь-якою версією Microsoft Office, програма курсу адаптується під специфіку, потреби і рівень підготовки фахівців

Уміння працювати з особистою інформацією є важливим аспектом самодисципліни творчих людей. Додаток Microsoft OneNote стане надійним помічником в цій нелегкій справі та впорядкує їх інформацію. Також важливо, що нотатники OneNote та цінна інформація в них ніколи не загубиться.

Додаток для організації та зберігання особистої інформації Microsoft Office OneNote дозволяє записувати та зберігати будь-яку інформацію в цифровому вигляді, текстові нотатки, таблиці, зображення, аудіо та відео. Є можливість роботи з формулами та особливими символами, надаються інструменти для малювання. Додаток позиціонується як електронний аналог нотатника або блокнота. Якщо він встановлений та працює на планшетних комп'ютерах, то можна використовувати рукописне введення тексту. Зазначимо, що додаток оптимізований для роботи на мобільних пристроях та може працювати під управлінням декількох мобільних операційних систем, таких як Android, iOS та Windows Phone. Інформація в OneNote структурується, нотатки можна забезпечити тегами. Допускається робота з кількома записниками OneNote. Є можливість пошуку інформації. Нотатки можна надіслати  електронною поштою. Розширити функціональні можливості OneNote можна за допомогою спеціальних плагінів та доповнень.

Створені OneNote 2016 та OneNote, це дві незалежні версії програмного забезпечення для роботи з особистою інформацією. Курси Microsoft OneNote надають знання та навички роботи з цими системами. Навчання Microsoft OneNote дозволить вивчити функціональність цих додатків, способи їх встановлення, налаштування, адміністрування, а також інтеграції з додатками Office, зокрема, Outlook та браузерами. Навчання Microsoft OneNote дозволить налаштувати можливості для використання хмарних сервісів, спільної роботи та доступу до нотаток.

Курси Microsoft OneNote читають бізнес-тренери з самоорганізації, мотивації та управління робочим часом з використанням програмних засобів. Для отримання навичок організації особистої інформації передбачено практичне заняття. Курси Microsoft OneNote онлайн надають можливість дистанційної присутності на заняттях. На сайті Навчального центру опубліковано розклад усіх курсів, також є можливість зареєструватися на курси Microsoft OneNote онлайн в особистому кабінеті.