Курси Microsoft Windows 2007-2013, навчання Microsoft Windows 2007-2013 | nt.ua

(044) 390 73 35 (050) 352 68 64

EN RU UA

Курси Microsoft Office: Windows

Microsoft Office: Windows
Icon - book
Формат навчання:
очно
дистанційно
Icon - payment method
Способи оплати:
безготівковій розрахунок
Icon - way
Місце проведення:
на території замовника
в нашому Навчальному центрі
Icon - idea
Варіанти навчання:
корпоративне навчання
відкрите навчання
індивідуальне навчання
Навчання може бути проведено за будь-якою версією Microsoft Office, програма курсу адаптується під специфіку, потреби і рівень підготовки фахівців
Код курсу Назва курсу Годин Старт Ціна, грн
NT-Win Microsoft Windows для користувачів
4 за запитом Дізнатися

У Навчальному центрі «Мережні Технології» читають авторські курси «Microsoft Office: Windows» про те, як працювати з операційною системою, встановленою на 90 % комп'ютерів у світі. Інновації та багатство функціональних можливостей забезпечили перевагу Windows на ринку та вподобання користувачів у всьому світі.

Система Windows пропонує користувачу схожий для всіх Windows-додатків графічний інтерфейс, підтримку паралельного виконання кількох процесів, стандартизацію інтерфейсів апаратного забезпечення, легкий обмін даними між різними додатками. З операційною системою традиційно пропонується й інше програмне забезпечення. Наприклад, разом з Windows 10 на комп’ютери користувачів будуть встановлені інтернет-браузери Microsoft Edge та Internet Explorer, поштовий клієнт Пошта Windows, програвач Windows Media, текстові та графічний редактори, засоби перегляду 3D та Mixed Reality, новинний, погодний, а також додаток для роботи з географічними даними тощо. Операційна система Windows 10 забезпечує просту інтеграцію з мобільними пристроями та хмарними сервісами. Отримати навички впевненого користувача операційних систем всього сімейства Windows, а також додаткових програм дозволить навчання «Microsoft Office: Windows».

Курси «Microsoft Office: Windows» читають викладачі з досвідом роботи в різних операційних середовищах, адміністрування Windows-додатків та локальних мереж. Кожний курс поєднує теоретичну та практичну частину, під час якої демонструються та відпрацьовуються прийоми роботи з операційною системою. Практичне навчання «Microsoft Office: Windows» надає розуміння логіки інтерфейсів користувача, роботи з додатками та елементами мережі. Курси читають у класах центру «Мережні Технології» на базі офісу компанії «Техексперт». Зараз стає популярним онлайн або дистанційний формат проведення курсів. Зареєструватися на курси «Microsoft Office: Windows» онлайн можна через Інтернет, в особистому кабінеті клієнтів Навчального центру «Мережні Технології». Навчання на курсах «Microsoft Office: Windows» онлайн можна здійснити також і за місцем роботи.