Курси Microsoft Office, навчання Microsoft Office в м. Київ, Україна | nt.ua

(044) 390 73 35 (050) 352 68 64

EN RU UA

Курси Microsoft Office

Курси Microsoft Office в НЦ Мережні Технології
Навчання за напрямком Microsoft Office в НЦ Мережні Технології
Навчання
очно та віддалено
корпоративне, відкрите та індивідуальне
безготівковий розрахунок

Microsoft Office став невід'ємною частиною успішної та продуктивної роботи компаній. Більшість співробітників більш-менш вміють працювати з Word, Excel, PowerPoint, Outlook. Але насправді ж Microsoft Office ширший, ніж здається. Microsoft Office – це  також робота з Windows, Access, Visio, OneNote, SharePoint. Тому наші курси Microsoft Office актуальні, як ніколи, для підвищення компетентності співробітників.

Адже комплексне навчання з додатками Microsoft Office дасть можливість налагодити та прискорити процеси всередині компанії, спільно працювати над проектами та бути завжди в курсі будь-яких змін. І це лише частина можливостей, які відкриються з навчанням MS Office.

Навчальний центр «Мережні Технології» проводить курси Microsoft Office очно в Києві або ж онлайн, що дає можливість вчитися віддалено в будь-якому місті України чи будь-якої іншої країни. Різниці в двох форматах майже не відчувається, адже ми намагаємося створити всі необхідні умови для студентів. Навчання MS Office може проходити в групах, індивідуально та навіть на корпоративному рівні для групи співробітників. Таким чином ви можете вибрати максимально зручний формат навчання офісним програмам.

Після закінчення курсів Microsoft Office ви можете скласти іспити й отримати сертифікацію одного з рівнів: MOS (Microsoft Office Specialist), MOS Expert (Microsoft Office Specialist Expert) і MOS Master (Microsoft Office Specialist Master).

Детальніше про всі умови проведення навчання можна дізнатися на нашому сайті або уточнити у наших консультантів за телефоном (044) 390-73-35 або електронною поштою edu@techexpert.ua.

На сьогодні Навчальний центр «Мережні Технології» проводить навчання Microsoft Office як за новітньою версією, так і по раніше вийшли версіями, включаючи Office 2003, 2007, 2010, 2013, 2016, 2019.

Вище наведено список тренінгів для користувачів Microsoft Office, які проводяться на базі нашого Навчального центру.

Звертаємо вашу увагу на те, що тривалість тренінгів може змінюватися в залежності від ваших побажань. Вартість навчання залежить від ряду параметрів, про що докладніше можна дізнатися у менеджерів Навчального центру.