Курси Microsoft Office, навчання бізнес- та IT-спеціалістів | nt.ua

Курси Microsoft Office

Курси Microsoft Office в НЦ Мережні Технології
Навчання за напрямком Microsoft Office в НЦ Мережні Технології
Навчання
очно та віддалено
корпоративне, відкрите та індивідуальне
безготівковий розрахунок

Додатки Microsoft Office широко використовуються для складання текстових і розрахункових документів, ведення ділової переписки, реєстрації вхідних відомостей, підготовки презентацій, зведених документів або аналізу поточних показників.

Навчальний центр «Мережні Технології» запрошує користувачів інформаційних систем та IT-фахівців на тренінги з практичного освоєння ключових програмних продуктів, які використовують більшість користувачів, а також на тренінги по основним методикам, пов'язаних з управлінням часом та управлінням корпоративними web-сайтами.

Ключовий напрям навчання – це використання додатків Microsoft Office в корпоративному середовищі.

Тренінги, що проводяться Навчальним центром, орієнтовані на отримання користувачами ключових навичок використання додатків і розуміння ними логіки роботи програм. У цілі навчання не входить розгляд усіх можливостей додатків або ж доведення отриманих навичок до автоматизму.

Все навчання проводиться в форматі безперервних практичних занять і займає в середньому від 8 до 16 академічних годин (для кожного курсу). Після навчання кожен слухач отримує докладний методичний посібник, який є незамінним помічником в подальшій роботі з додатком Office.

Детальніше про всі умови проведення навчання можна дізнатися на нашому сайті або у наших консультантів за телефоном (044) 390-73-35 або електронною поштою edu@techexpert.ua.

На сьогоднішній день Навчальний центр «Мережні Технології» проводить навчання як за новітньою версією Microsoft Office, так і старими версіями, включаючи Office 2003, 2007, 2010, 2013, 2016.

Вище наведено список тренінгів для користувачів Microsoft Office, які проводяться на базі нашого Навчального центру.

Звертаємо вашу увагу на те, що тривалість тренінгів може змінюватися в залежності від ваших побажань. Вартість навчання залежить від ряду параметрів, про що докладніше можна дізнатися у менеджерів Навчального центру.