Курси Microsoft System Center, адміністрування Microsoft System Center м. Київ | nt.ua

(044) 390 73 35 (050) 352 68 64

EN RU UA

Курси Microsoft System Center

Microsoft System Center
Icon - book
Формат навчання:
очно
дистанційно
Icon - payment method
Способи оплати:
безготівковій розрахунок
Icon - way
Місце проведення:
на території замовника
в нашому Навчальному центрі
Icon - idea
Варіанти навчання:
корпоративне навчання
відкрите навчання
індивідуальне навчання
Ряд курсів з наземних технологій, які ще активно використовують у роботі, скасовані компанією Майкрософт. У зв'язку з цим навчальний центр переробив найпопулярніші напрямки й пропонує їх в авторському виконанні (код NT). Є також ряд курсів, які наразі не представлені в авторському вигляді, і якщо вам потрібен саме такий курс, просимо звертатись до наших менеджерок за більш детальною інформацією.

Авторизовані курси Microsoft System Center узагальнюють досвід роботи зі спеціалізованим набором програмного забезпечення для управління IT-інфраструктурою підприємств та організацій. Сучасний програмний продукт Microsoft System Center складається з восьми додатків, кожен з яких допомагає адміністраторам вирішувати окремий клас задач. З його допомогою можна управляти комп'ютерами, серверами та мобільними пристроями, здійснювати резервне копіювання та відновлення даних, додатків та служб, виявляти проблеми в роботі IT-інфраструктури за допомогою систем моніторингу та оперативно реагувати на них, автоматизувати створення, моніторинг та розгортання ресурсів Microsoft Azure Pack , управляти інцидентами та життєвим циклом активів, створювати віртуальні машини та служби в хмарах, а також надавати інформаційні послуги корпоративним офісним, віддаленим і мобільним користувачам.

Навчання адміністрування Microsoft System Center надає знання про всі аспекти функціонування компонентів сучасної корпоративної IT-інфраструктури та способи роботи з ними. Це універсальний інструмент, за допомогою якого можна оперативно розгорнути операційні системи відразу на кілька десятків комп'ютерів, створити потрібну кількість віртуальних машин для користувачів в хмарі або віддалено адмініструвати центр обробки даних.

Важливо забезпечити безперервність ведення бізнесу, отже, інформаційна інфраструктура підприємств та організацій повинна надійно працювати. Слухачі курсів Microsoft System Center досконало знатимуть про універсальний інструментарій адміністратора та зможуть з його допомогою забезпечити бездоганне функціонування складних комп'ютерних комплексів, мереж, хмарних сервісів.

У київському Навчальному центрі «Мережні Технології» створені технічні можливості, які дозволять пройти навчання адмініструванню Microsoft System Center та засвоїти всі тонкощі роботи з кожним компонентом програмного продукту. Курси Microsoft System Center онлайн популярні в форматі віддалених або дистанційних курсів. Слідкуйте за розкладом навчальних програм, реєструйтеся на курси Microsoft System Center онлайн та отримуйте знання про те, як автоматизувати роботу з адміністрування невеликої офісної мережі, хмарної інфраструктури територіально розподіленого підприємства або складних дата-центрів.