Курси Microsoft Office 365, навчання Microsoft 365 м. Київ | nt.ua

(044) 390 73 35 (050) 352 68 64

EN RU UA

Курси Microsoft Office: Office 365

Microsoft Office: Office 365
Icon - book
Формат навчання:
очно
дистанційно
Icon - payment method
Способи оплати:
безготівковій розрахунок
Icon - way
Місце проведення:
на території замовника
в нашому Навчальному центрі
Icon - idea
Варіанти навчання:
корпоративне навчання
відкрите навчання
індивідуальне навчання
Навчання може бути проведено за будь-якою версією Microsoft Office, програма курсу адаптується під специфіку, потреби і рівень підготовки фахівців
Код курсу Назва курсу Годин Старт Ціна, грн
NT-Of365user Хмарний Office 365. Office Online + OneDrive
24 за запитом Дізнатися
NT-Excel 365 (I) Microsoft Excel 365, частина 1
12 за запитом Дізнатися
NT-Excel 365 (II) Microsoft Excel 365, частина 2
12 за запитом Дізнатися
Новий NT-Excel 365 (s) Microsoft Excel 365, інтенсив
32 за запитом Дізнатися
NT-Of365TSP Хмарний Office 365. Teams + SharePoint
3 за запитом Дізнатися
NT-Of365OD Хмарний Office 365. OneDrive
3 за запитом Дізнатися
NT-Of365MC Хмарний Office 365. Пошта + Календар
3 за запитом Дізнатися
NT-EthicsEC Етика електронних комунікацій і Microsoft Outlook
3 за запитом Дізнатися

Хмарний інтернет-сервіс та додатки Microsoft Office 365 надають можливість отримати всю функціональність традиційного Office так само просто, як зареєструвати обліковий запис Microsoft. Хмарний Microsoft Office 365 орієнтований, в першу чергу, на бізнес-користувачів. Всі інструменти для офісної інформаційної роботи, Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, служби для організації колективної роботи та корпоративних комунікацій мають свою хмарну версію, вони доступні в Інтернеті в одному акаунті. Ці додатки використовують хмарне сховище OneDrive, на якому надається завжди достатньо місця також і для даних користувача. Дані з додатків хмарного Office 365, наприклад, з Excel можуть використовуватися засобами бізнес-аналітики для створення моделей, побудови звітів та візуалізації, також і на географічних картах. Як ефективно використовувати багатство функціональних можливостей цього комплексу програм, розкажуть на курсах Microsoft Office 365.

Працювати з Office 365 можна зі стаціонарних та мобільних пристроїв, які мають доступ в Інтернет. Сервіс забезпечує високий рівень інформаційної безпеки, який відповідає американським та європейським стандартам. Оновлення програмного забезпечення на всіх пристроях здійснюється автоматично, це також покращує показники безпеки використання додатків. Навчання Microsoft Office 365 дозволить легко розгорнути єдине середовище для роботи офісних співробітників компаній зі складною структурою, віддаленими підрозділами або великою філіальною мережею.

Курси Microsoft Office 365 забезпечать навички встановлення, адміністрування та налаштування додатків на стаціонарних комп'ютерах та смартфонах, а також налаштування приєднання до хмар. Також важливо розуміти тарифну політику сервісу. Корисно знати, наприклад, про безкоштовну можливість працювати з повнофункціональною версією хмарних додатків Microsoft Office 365 та розмістити до 5 Гб інформації в сховищі даних OneDrive.

Навчання Microsoft Office 365 здійснюють викладачі з великим досвідом розгортання хмарних програмних продуктів, а також проведення курсів та тренінгів з програмного забезпечення Microsoft. Передбачені лабораторні роботи, під час яких здійснюється розгортання та приєднання до хмар Microsoft Office 365, а також засвоюються прийоми роботи з додатками. Курси Microsoft Office 365 онлайн надають можливість дистанційного навчання. На сайті Навчального центру опубліковано розклад усіх курсів, також там є можливість зареєструватися на курси Microsoft Office 365 онлайн в особистому кабінеті.