Курси Microsoft Word, навчання Word в м. Київ, Україна | nt.ua

(044) 390 73 35 (050) 352 68 64

EN RU UA

Курси Microsoft Office: Word

Microsoft Office: Word
Icon - book
Формат навчання:
очно
дистанційно
Icon - payment method
Способи оплати:
безготівковій розрахунок
Icon - way
Місце проведення:
на території замовника
в нашому Навчальному центрі
Icon - idea
Варіанти навчання:
корпоративне навчання
відкрите навчання
індивідуальне навчання
Навчання може бути проведено за будь-якою версією Microsoft Office, програма курсу адаптується під специфіку, потреби і рівень підготовки фахівців

Всі працюють в Microsoft Word. Курси Microsoft Word потрібні для того, щоб працювати в цьому додатку легко та ефективно. Наприклад, форматувати багатосторінкові документи та надавати їм професійного вигляду, складати зміст текстів з десятків глав та сотень розділів, додавати в документ ілюстрації, діаграми та графіки, аудіо та відео, а також інтерактивні форми. І здійснювати це кількома кліками мишки. Навчання Microsoft Word дозволить заощадити дорогоцінний час тим, хто багато працює над текстами.

Текстовий редактор Microsoft Office Word має величезні функціональні можливості для роботи з великими, складно структурованими документами. В ньому легко створювати невеликі тексти та перевіряти їх грамотність. Цей додаток є у складі програмного пакету Microsoft Office, інтеграція з іншими додатками офісного пакету суттєво розширює можливості Word. Можлива, наприклад, інтеграція в документ Word однієї або кількох таблиць Excel, при цьому зміна даних у таблиці автоматично відображаються в документі. Зазначимо, що більшість альтернативних текстових редакторів, також і вільних, надають можливість експорту документів у формати doc або docx. Передбачені можливості автоматизації виконання операцій, які повторюються. Розширити функціональність Word можна також за допомогою вбудованої мови програмування Visual Basic for Applications.

Хмарні можливості програми дозволяють працювати над документами в будь-якому місці, де є доступ в Інтернет, а не тільки на робочому або домашньому комп'ютері. В цьому випадку перевірка грамотності текстів в хмарній версії програми може здійснюватися з використанням технологій штучного інтелекту.

Курси Word дозволять встановити, адмініструвати та налаштувати всі функціональні можливості програми, забезпечити інтеграцію з іншими додатками офісного пакету, а також хмарними сервісами, надати можливість спільної роботи над документами.

Комп'ютерні курси Word проводяться індивідуально, в групах серед таких же охочих, або ж на корпоративному рівні. Курси Word підійдуть як для початківців, так і тим співробітникам, які хочуть розширити свої знання в цьому продукті.

Навчання Microsoft Word здійснюють викладачі з великим досвідом проведення курсів та тренінгів з програмного забезпечення Microsoft. Передбачені лабораторні роботи, під час яких демонструються та відпрацьовуються на практиці прийоми роботи з додатком.

Курси Microsoft Word онлайн надають можливість дистанційного навчання. Крім цього, курси Word проходять не тільки в онлайн форматі. Адже є студенти, яким онлайн курси Word можуть бути не до душі. Як альтернативу НЦ пропонує студентам очно проходити курси Word в Києві. Таким чином навчальні курси Word створюють всі умови, щоб ви могли засвоїти матеріал незалежно від ситуації.

На сайті Навчального центру опубліковано розклад усіх курсів, також там є можливість зареєструватися на курси Microsoft Word онлайн в особистому кабінеті.