Курси Microsoft Word, навчання Microsoft Word м. Київ | nt.ua

Курси Microsoft Office: Word

Microsoft Office: Word
Icon - book
Формат навчання:
очно
дистанційно
Icon - payment method
Способи оплати:
безготівковій розрахунок
Icon - way
Місце проведення:
на території замовника
в нашому Навчальному центрі
Icon - idea
Варіанти навчання:
корпоративне навчання
відкрите навчання
індивідуальне навчання
Навчання може бути проведено за будь-якою версією Microsoft Office, програма курсу адаптується під специфіку, потреби і рівень підготовки фахівців

Всі працюють в Microsoft Word. Курси Microsoft Word потрібні для того, щоб працювати в цьому додатку легко та ефективно. Наприклад, форматувати багатосторінкові документи та надавати їм професійного вигляду, складати зміст текстів з десятків глав та сотень розділів, додавати в документ ілюстрації, діаграми та графіки, аудіо та відео, а також інтерактивні форми. І здійснювати це кількома кліками мишки. Навчання Microsoft Word дозволить заощадити дорогоцінний час тим, хто багато працює над текстами.

Текстовий редактор Microsoft Office Word має величезні функціональні можливості для роботи з великими, складно структурованими документами. В ньому легко створювати невеликі тексти та перевіряти їх грамотність. Цей додаток є у складі програмного пакету Microsoft Office, інтеграція з іншими додатками офісного пакету суттєво розширює можливості Word. Можлива, наприклад, інтеграція в документ Word однієї або кількох таблиць Excel, при цьому зміна даних у таблиці автоматично відображаються в документі. Зазначимо, що більшість альтернативних текстових редакторів, також і вільних, надають можливість експорту документів у формати doc або docx. Передбачені можливості автоматизації виконання операцій, які повторюються. Розширити функціональність Word можна також за допомогою вбудованої мови програмування Visual Basic for Applications.

Хмарні можливості програми дозволяють працювати над документами в будь-якому місці, де є доступ в Інтернет, а не тільки на робочому або домашньому комп'ютері. В цьому випадку перевірка грамотності текстів в хмарній версії програми може здійснюватися з використанням технологій штучного інтелекту.

Курси Microsoft Word дозволять встановити, адмініструвати та налаштувати всі функціональні можливості програми, забезпечити інтеграцію з іншими додатками офісного пакету, а також хмарними сервісами, надати можливість спільної роботи над документами.

Навчання Microsoft Word здійснюють викладачі з великим досвідом проведення курсів та тренінгів з програмного забезпечення Microsoft. Передбачені лабораторні роботи, під час яких демонструються та відпрацьовуються на практиці прийоми роботи з додатком. Курси Microsoft Word онлайн надають можливість дистанційного навчання. На сайті Навчального центру опубліковано розклад усіх курсів, також там є можливість зареєструватися на курси Microsoft Word онлайн в особистому кабінеті.