Курси Linux, FreeBSD, LibreOffice м. Київ | nt.ua

(044) 390 73 35 (050) 352 68 64

EN RU UA

Курси Linux, FreeBSD, LibreOffice

Linux, FreeBSD, LibreOffice
Icon - book
Формат навчання:
очно
дистанційно
Icon - payment method
Способи оплати:
безготівковій розрахунок
Icon - way
Місце проведення:
на території замовника
в нашому Навчальному центрі
Icon - idea
Варіанти навчання:
корпоративне навчання
відкрите навчання
індивідуальне навчання
Потрібен спеціальний курс на замовлення? Напишіть нам на ntedu@techexpert.ua і ми запропонуємо індивідуальну навчальну програму з урахуванням Ваших потреб та бюджету.

Користувачі та системні адміністратори мають можливість встановлювати, адмініструвати, підтримувати та здійснювати побудову мережної та IT-інфраструктури будь-якої складності на базі тільки вільного програмного забезпечення. Отримати знання та навички для цієї роботи можна на авторизованих курсах Linux.

Потужна операційна система Linux часто виявляється кращою за пропрієтарні рішення. Linux та Unix-подібні операційні системи є безперечними лідерами за кількістю встановлень на серверах, зокрема тих, які забезпечують функціонування Інтернету. Існують дослідження, згідно з якими частка Linux на електронних пристроях різного призначення наближається до 50%. Цікаво, що Linux використовується як операційна система найпотужніших суперкомп'ютерів та більшості дата-центрів.

Операційні системи Linux та додатки для них надають величезні можливості та багато переваг також і для користувачів. Нові дистрибутиви Linux є зручними  операційними системами для настільних комп'ютерів та ноутбуків. Встановити Linux на домашній комп'ютер буває навіть простіше, ніж будь-яку іншу операційну систему. При цьому доступні різні варіанти розгортання системи, а драйвера обладнання встановлюються автоматично. Наприклад, навчання FreeBSD і LibreOffice дозволить швидко розгорнути повноцінну офісну IT-інфраструктуру та встановити офісне програмне забезпечення на робочі станції співробітників навіть великої компанії.

Сімейство операційних систем Linux розробляється вже кілька десятиліть спільнотою програмістів, які добровільно та безкоштовно надають проекту свої талант та час. Ця унікальна модель розробки не має аналогів в історії. Зазначимо, що також створена та розвивається потужна індустрія технічної підтримки Linux-систем.

Навчання FreeBSD, LibreOffice та роботі з іншими Linux-додатками здійснюють викладачі зі значним досвідом розгортання таких систем. Знання підкріплюються практичними та лабораторними роботами. Курси Linux проводяться в класах Навчального центру «Мережні Технології» або на території замовника. Популярні програми дистанційного навчання FreeBSD, LibreOffice, під час яких можна відвідувати курси Linux онлайн. Слідкуйте за розкладом занять на сайті Навчального центру, реєструйтеся на курси Linux онлайн, отримуйте нові знання та навички, корисні для роботи адміністратора.