Курси Microsoft Outlook, навчання Outlook м. Київ, Україна | nt.ua

(044) 390 73 35 (050) 352 68 64

EN RU UA

Курси Microsoft Office: Outlook

Microsoft Office: Outlook
Icon - book
Формат навчання:
очно
дистанційно
Icon - payment method
Способи оплати:
безготівковій розрахунок
Icon - way
Місце проведення:
на території замовника
в нашому Навчальному центрі
Icon - idea
Варіанти навчання:
корпоративне навчання
відкрите навчання
індивідуальне навчання
Навчання може бути проведено за будь-якою версією Microsoft Office, програма курсу адаптується під специфіку, потреби і рівень підготовки фахівців

Як управляти робочим часом, розкажуть на курсах Microsoft Outlook, які читають в Навчальному центрі «Мережні Технології». Потужна програма-органайзер Microsoft Office Outlook поєднує функції поштового клієнта, календаря, планувальника завдань, нотатника, а також має функції управління контактами та нагадувань. Додатки, встановлені на робочому та домашньому комп'ютері користувача, ноутбуку та мобільних пристроях синхронізують дані з хмарною версією Outlook Online. Це забезпечує можливість користуватися його функціональністю через браузер з будь-якого місця, де є Інтернет. Ця дуже зручна програма надає безліч функцій для повсякденної офісної інформаційної роботи.

В Microsoft Outlook передбачені потужні засоби колективної роботи. Є можливість створення спільних поштових папок та календарів, планування роботи співробітників, створення та делегування завдань. Забезпечивши інтеграцію Microsoft Outlook з поштовим сервером Microsoft Exchange Server, можна істотно розширити можливості програми та побудувати спеціалізовані рішення, наприклад, систему документообігу підприємства або CRM-систему. Також корисно налаштувати взаємодію Outlook та Outlook Online з іншими додатками стаціонарного та хмарного Office.

Навчання Microsoft Outlook дозволить вивчити функціональність додатка, способи його встановлення, налаштування та адміністрування, також і для варіантів використання багатьма користувачами, забезпечити інтеграцію з хмарними сервісами Office. Важливий момент, на курсах можна виробити розуміння основ Time Management`у з використанням Microsoft Outlook. Це буде корисно для побудови успішної кар'єри.

Курси Microsoft Outlook читають бізнес-тренери з самоорганізації, мотивації та управління робочим часом з використанням програмних засобів. Передбачені практичні роботи, які дозволяють отримати навички організації робочого часу та колективної роботи. Курси Microsoft Outlook онлайн надають можливість дистанційної присутності на заняттях. На сайті Навчального центру опублікований розклад усіх курсів, також є можливість зареєструватися на курси Microsoft Outlook онлайн в особистому кабінеті.