Курси Microsoft Outlook, навчання Outlook м. Київ, Україна | nt.ua

(044) 390 73 35 (050) 352 68 64

EN RU UA

Курси Microsoft Office: Outlook

Microsoft Office: Outlook
Icon - book
Формат навчання:
очно
online
Icon - payment method
Способи оплати:
безготівковий розрахунок
Icon - way
Місце проведення:
на території замовника
в нашому Навчальному центрі
Icon - idea
Варіанти навчання:
корпоративне навчання
відкрите навчання
індивідуальне навчання
Навчання може бути проведено за будь-якою версією Microsoft Office, програма курсу адаптується під специфіку, потреби і рівень підготовки фахівців

Як управляти робочим часом, розкажуть на курсах Microsoft Outlook, які читають в Навчальному центрі «Мережні Технології». Потужна програма-органайзер Microsoft Office Outlook поєднує функції поштового клієнта, календаря, планувальника завдань, нотатника, а також має функції управління контактами та нагадувань. Додатки, встановлені на робочому та домашньому комп'ютері користувача, ноутбуку та мобільних пристроях синхронізують дані з хмарною версією Outlook Online. Це забезпечує можливість користуватися його функціональністю через браузер з будь-якого місця, де є Інтернет. Ця дуже зручна програма надає безліч функцій для повсякденної офісної інформаційної роботи.

В Microsoft Outlook передбачені потужні засоби колективної роботи. Є можливість створення спільних поштових папок та календарів, планування роботи співробітників, створення та делегування завдань. Забезпечивши інтеграцію Microsoft Outlook з поштовим сервером Microsoft Exchange Server, можна істотно розширити можливості програми та побудувати спеціалізовані рішення, наприклад, систему документообігу підприємства або CRM-систему. Також корисно налаштувати взаємодію Outlook та Outlook Online з іншими додатками стаціонарного та хмарного Office.

Навчання Microsoft Outlook дозволить вивчити функціональність додатка, способи його встановлення, налаштування та адміністрування, також і для варіантів використання багатьма користувачами, забезпечити інтеграцію з хмарними сервісами Office. Важливий момент, на курсах можна виробити розуміння основ Time Management`у з використанням Microsoft Outlook. Це буде корисно для побудови успішної кар'єри.

Курси Microsoft Outlook читають бізнес-тренери з самоорганізації, мотивації та управління робочим часом з використанням програмних засобів. Передбачені практичні роботи, які дозволяють отримати навички організації робочого часу та колективної роботи. На сайті Навчального центру опублікований розклад усіх курсів, також є можливість зареєструватися на курси Microsoft Outlook онлайн в особистому кабінеті.