Курси VMWare vSphere, навчання VMWare vSphere м. Київ | nt.ua

(044) 390 73 35 (050) 352 68 64

EN RU UA

Курси VMWare

VMWare
Icon - book
Формат навчання:
очно
дистанційно
Icon - payment method
Способи оплати:
безготівковій розрахунок
Icon - way
Місце проведення:
на території замовника
в нашому Навчальному центрі
Icon - idea
Варіанти навчання:
корпоративне навчання
відкрите навчання
індивідуальне навчання
Потрібен спеціальний курс на замовлення? Напишіть нам на ntedu@techexpert.ua і ми запропонуємо індивідуальну навчальну програму з урахуванням Ваших потреб та бюджету.

На віртуалізації ґрунтуються хмарні сервіси та стійкі до відмов системи високої доступності. Це сучасна технологія, яка активно розвивається. Вона почала розроблятися кілька десятиліть тому компанією VMware, яка і зараз продовжує домінувати на ринку програмних продуктів для віртуалізації.

Технології віртуалізації дозволяють надавати кілька ізольованих логічних наборів обчислювальних ресурсів незалежно від апаратного забезпечення. Віртуалізувати можна будь-який елемент IT-інфраструктури, наприклад, програми, що працюють в окремих операційних системах, мережеву інфраструктуру, сервера та системи зберігання даних. Такі віртуальні машини можуть працювати на одному фізичному сервері або кластері серверів. Можлива жива, тобто непомітна для користувачів міграція віртуальних машин між окремими фізичними серверами без переривання їхньої роботи. Це буває потрібно, наприклад, для резервування, забезпечення стійкості до відмов або перерозподілу навантаження.

Програмна платформа VMware vSphere є стандартом для побудови хмарної інфраструктури. Це довірена платформа для будь-якого додатка. Вона застосовується для створення центрів обробки даних, а також побудови хмарної інфраструктури підприємств та організацій, також і гібридної. Це складний програмний комплекс, навчитися працювати з яким можна на курсах VMWare vSphere.

Навчання VMWare vSphere дозволить визначати необхідну потужність апаратного забезпечення для надійної роботи платформи, а також здійснювати розгортання, налаштування та управління всіма її компонентами. Розглядаються питання адміністрування рішення, здійснення міграцій віртуальних машин, способів оптимізації навантажень, а також захисту даних.

Курси VMWare vSphere читають у Навчальному центрі «Мережні Технології» викладачами з досвідом реалізації проектів з побудови складних розподілених систем, а також їх адміністрування. На курсах передбачені практичні та лабораторні роботи. Курси VMWare vSphere онлайн надають можливість дистанційної присутності на заняттях. Розклад опублікований на сайті Навчального центру, також там є можливість зареєструватися на курси VMWare vSphere онлайн.