Курси з безпеки Microsoft | nt.ua

(044) 390 73 35 (050) 352 68 64

EN RU UA

Курси Microsoft Security

Microsoft Security
Icon - book
Формат навчання:
очно
дистанційно
Icon - payment method
Способи оплати:
безготівковій розрахунок
Icon - way
Місце проведення:
на території замовника
в нашому Навчальному центрі
Icon - idea
Варіанти навчання:
корпоративне навчання
відкрите навчання
індивідуальне навчання
Ряд курсів з наземних технологій, які ще активно використовують у роботі, скасовані компанією Майкрософт. У зв'язку з цим навчальний центр переробив найпопулярніші напрямки й пропонує їх в авторському виконанні (код NT). Є також ряд курсів, які наразі не представлені в авторському вигляді, і якщо вам потрібен саме такий курс, просимо звертатись до наших менеджерок за більш детальною інформацією.

Безпека даних компанії не закінчується на базовому захисті. Навпаки, це постійне комплексне впровадження нових технологій і рішень в ІТ-та бізнес-процеси компанії, а також використання професійних інструментів на кшталт Microsoft Azure AD. Це важка щоденна праця, яку можна оптимізувати за допомогою курсів з інформаційної безпеки від Microsoft.

Усі курси з Microsoft Security спрямовані на вивчення основ і розширених можливостей Microsoft із захисту корпоративної інформації. Варто розуміти, що для ефективного вивчення матеріалу будь-якого курсу з цієї групи, необхідно знати та вміти працювати з Microsoft 365 і Microsoft Azure.

Навчання захисту інформації вашої компанії буде включати не тільки суху теорію, а й активну практику. А після закінчення авторизованих курсів щодо захисту інформації від Microsoft, можна буде пройти іспит і отримати сертифікат.

Також у вас буде можливість вибрати формат навчання. Навчання проходить індивідуально з кожним студентом, в групах або ж на корпоративному рівні. Курси з Microsoft Security проводяться викладачами і онлайн з вашого пристрою, і очно в Києві в офісі Навчального центру «Мережні Технології». За детальною інформацією або для запису на курси з Microsoft Security, звертайтеся до нашого фахівця.