Курси по аудиту бізнес процесів, управління командою і бізнес процесами | nt.ua

(050) 352 68 64

Курси Бізнес-тренінги

Бізнес-тренінги
Icon - book
Формат навчання:
очно
дистанційно
Icon - payment method
Способи оплати:
безготівковій розрахунок
Icon - way
Місце проведення:
на території замовника
в нашому Навчальному центрі
Icon - idea
Варіанти навчання:
корпоративне навчання
відкрите навчання
індивідуальне навчання
Код курсу Назва курсу Годин Старт Ціна, грн
NT-PM101 Методологія управління проектами та особливості бізнес-практики
24 за запитом Дізнатися
Новий NT-BPMN Проектування, моделювання та покращення бізнес-процесів в стандарті BPMN 2.x
24 26.04.23 Дізнатися
NT-Agile-(SCRUM)-F Гнучке управління проектами: SCRUM framework
16 за запитом Дізнатися
NT-BPMCBOK Огляд передового досвіду BPM CBOK
16 за запитом Дізнатися
NT-PM104 Управління інвестиціями проекту
8 за запитом Дізнатися
NT-PM106 Управління командою проекту та ефективна взаємодія
8 за запитом Дізнатися
NT-Audit BP Аудит бізнес-процесів
24 за запитом Дізнатися
NT-TOGAF TOGAF. Створення та управління IT-архітектурою підприємства
32 29.05.23 Дізнатися
Новий NT-SM Управління активами програмного забезпечення
8 11.04.23 Дізнатися
Новий NT-CCCF Основи креативних комунікацій з партнерами
4 за запитом Дізнатися
Новий NT-CCC Співпраця з партнерами та креативна комунікація
8 07.04.23 Дізнатися
Скасований NT-LicWindows Ліцензування ОС Windows в організації, правові аспекти використання ПЗ
8 -
Скасований NT-Lic Основи ліцензування локального ПЗ Microsoft та управління ліцензіями на базі методології SAM
16 -

Навчальний центр «Мережні Технології» створив авторські бізнес-тренінги з управління проектами, інвестиційним стратегіям та кризовому менеджменту. Надаються актуальні знання та навички побудови системи бізнес-аналізу на підприємстві, моделювання нових та аудиту наявних бізнес-процесів. Бізнес-тренінги створені на основі сучасних трендів в мистецтві управління складними проектами, зокрема, в умовах кризи, а також розподілу інвестиційних та кадрових ресурсів.

Серед курсів для бізнесу є курс про The Open Group Architecture Framework (TOGAF®), версії 9.1. Це сучасний універсальний фреймворк для побудови архітектури підприємств. Його застосування підвищило ефективність ведення бізнесу в багатьох компаніях.

Тренінги з управління проектами засновані на оновленій процесній моделі, яка створена на основі двох сучасних стандартів «Керівництво з управління проектами (PMBoK)» та «Міжнародний стандарт з управління проектами ISO 21500». Сьогодні ці стандарти вважаються основними у світовій практиці.

Курси з аудиту бізнес-процесів в організаціях читають на основі стандартів ISO 9001: 2000. Курси з побудови бізнес-процесів засновані на цих же стандартах. Оцінка стану бізнес-процесів актуальна, якщо в організації вирішують залучити інвестиції.

Тренинги по гибким методологиям управления проектами Agile проходять з використанням SCRUM framework. Agile часто застосовують при розробці програмного забезпечення. Ця методологія також є корисною для будь-яких продуктових компаній.

Важливою особливістю всіх навчальних програм центру «Мережні Технології» є активне використання в навчальному процесі різних додатків та хмарних сервісів. Визначити вартість володіння ліцензіями на програмне забезпечення допоможе, зокрема, методологія SAM, розроблена корпорацією Microsoft.

Тренінги з управління проектами та тренінги з гнучких методологій управління проектами, курси з аудиту бізнес-процесів та курси з побудови бізнес-процесів читають і для керівників підприємств, і для менеджерів. Слухачам надають великий обсяг теоретичних знань, проводять практичні заняття та семінари. Фахівці, які організовують роботу підприємств та налагоджують робочі відносини між різними підрозділами, матимуть потужні інструменти для оптимізації всіх бізнес-процесів. Бізнес-курси будуть цікавими співробітникам інноваційних та IT-компаній, а також співробітникам IT-підрозділів середніх та великих підприємств.

Курси та бізнес-тренінги читають висококласні сертифіковані тренери з досвідом керівництва складними, багаторівневими проектами. Заняття зручно проводити в аудиторіях Навчального центру «Мережні Технології» на базі офісу компанії «ТехЕксперт» в місті Києві. Тут для цього існує потужна апаратно-програмна база. На прохання замовників деякі курси можуть читатися онлайн, в форматі вебінарів або віддалено, в офісі та навчальних класах замовників. Можливі варіанти корпоративного, відкритого або індивідуального навчання.

Ознайомтеся з розкладом курсів та бізнес-тренінгів. Обирайте потрібні курси, реєструйтеся та отримуйте необхідні знання.