Курси Microsoft Exchange м. Київ | nt.ua

(044) 390 73 35 (050) 352 68 64

EN RU UA

Курси Microsoft Exchange

Microsoft Exchange
Icon - book
Формат навчання:
очно
дистанційно
Icon - payment method
Способи оплати:
безготівковій розрахунок
Icon - way
Місце проведення:
на території замовника
в нашому Навчальному центрі
Icon - idea
Варіанти навчання:
корпоративне навчання
відкрите навчання
індивідуальне навчання
Ряд курсів з наземних технологій, які ще активно використовують у роботі, скасовані компанією Майкрософт. У зв'язку з цим навчальний центр переробив найпопулярніші напрямки й пропонує їх в авторському виконанні (код NT). Є також ряд курсів, які наразі не представлені в авторському вигляді, і якщо вам потрібен саме такий курс, просимо звертатись до наших менеджерок за більш детальною інформацією.

Авторизовані курси Microsoft Exchange узагальнюють досвід роботи з серверними програмними продуктами Microsoft Exchange Server для створення корпоративних поштових сервісів. Сучасний поштовий сервер здатний відправляти та приймати повідомлення електронної пошти, надавати доступ до корпоративних календарів, контактів та списків завдань співробітників підприємств та організацій, забезпечувати інтеграцію з системами голосових повідомлень. Користувачі корпоративних поштових сервісів можуть отримати доступ до своїх поштових скриньок на своїх мобільних пристроях, а також, якщо це зручно, за допомогою web-доступу через браузер. Поштові сервіси надають можливість безпечно зберігати поштові повідомлення та надавати зручні можливості для роботи з поштовими архівами. Потужний серверний програмний продукт Microsoft Exchange Server забезпечує стійкий до відмов сервіс з надійним та безпечним зберіганням даних користувачів.

Навчання Microsoft Exchange надає знання з створення, адміністрування та управління корпоративними поштовими сервісами на підприємствах та в організаціях. Тут важливо безпечно керувати доступом користувачів до корпоративної пошти, вміти, в разі необхідності, здійснювати резервування та відновлення після збою поштового сервісу, забезпечити захист від загроз інформаційній безпеці, вірусів та спаму. Для навантажених поштових сервісів важливо здійснювати регулярний моніторинг роботи, результатом якого можуть бути заходи з підвищення продуктивності системи. Сучасний тренд, інтеграція корпоративного поштового сервісу з хмарними службами, наприклад, Exchange Online, а також додатками для забезпечення спільної роботи співробітників компаній.

В основі сучасних бізнес-комунікацій знаходиться традиційна електронна пошта. Це важливий корпоративний комунікаційний сервіс, який забезпечує діяльність сучасних підприємств. Тому слухачі курсів Microsoft Exchange повинні засвоїти великий обсяг теоретичних знань та виконати кілька практичних робіт на реальній поштовій системі. Навчатися Microsoft Exchange можна в класах Навчального центру «Мережні Технології» в Києві та в форматі онлайн.

Слідкуйте за розкладом курсів та реєструйтеся на курси Microsoft Exchange онлайн, отримуйте необхідні знання, як створити, адмініструвати та керувати стійкими до відмов та надійними корпоративними поштовими сервісами на базі серверних додатків компанії Microsoft.