Курси Microsoft Project, навчання Microsoft Project м. Київ | nt.ua

(044) 390 73 35 (050) 352 68 64

EN RU UA

Курси Microsoft Project

Microsoft Project
Icon - book
Формат навчання:
очно
дистанційно
Icon - payment method
Способи оплати:
безготівковій розрахунок
Icon - way
Місце проведення:
на території замовника
в нашому Навчальному центрі
Icon - idea
Варіанти навчання:
корпоративне навчання
відкрите навчання
індивідуальне навчання
Потрібен спеціальний курс на замовлення? Напишіть нам на ntedu@techexpert.ua і ми запропонуємо індивідуальну навчальну програму з урахуванням Ваших потреб та бюджету.

Як управляти проектами, розкажуть на авторських курсах із Microsoft Project. Найпопулярніша на сьогодні програма для автоматизації управління проектами допоможе розробити плани робіт, розподілити різні види ресурсів за завданнями, визначити та аналізувати обсяги робіт та стежити за ходом їх виконання, а також створювати звітність. Потужний додаток Microsoft Project Server дозволить автоматизувати управління одночасно багатьох проектів, визначати їх пріоритетність, здійснювати гнучке керівництво та наскрізне управління завданнями, а також управляти ризиками. Є засоби для побудови звітності та проведення бізнес-аналізу. Microsoft Project Online надає користувачам аналогічну функціональність.

Для поліпшення керованості проектів існує можливість інтеграції з Visio та SharePoint Designer, за допомогою яких можна створювати робочі цикли та стандартизувати роботу над проектами. Інтеграція з Office 365 дозволяє істотно розширити комунікації між учасниками проектної команди.

Універсальний інструмент Microsoft Project може реалізувати специфіку управління будь-якими проектами. У колекції курсів по Microsoft Project окремо пропонується курс з управління проектами в сфері інформаційних технологій.

Курси Microsoft Project призначені для керівників проектів, виконавців проектних завдань та всіх, хто залучається до роботи над проектами.

Навчання Microsoft Project надає навички встановлення, адміністрування та підтримки Microsoft Project та Microsoft Project Server, а також автоматизації цієї роботи за допомогою сценаріїв PowerShell. Учасники проектної діяльності зможуть ефективно використовувати всі можливості програмного продукту, поглиблено розглянути методологію та практику управління проектами з використанням Microsoft Project. Також навчання Microsoft Project допоможе підготуватися до сертифікації на відповідність стандартам ICB міжнародної асоціації управління проектами IPMA.

У Навчальному центрі «Мережні Технології» створені всі можливості для повноцінного вивчення додатків для управління проектами від компанії Microsoft. Під час практичних робіт слухачі зможуть самостійно розгорнути та налаштувати програмне забезпечення, а також автоматизувати управління проектом на реальному прикладі.

Стежте за розкладом навчальних програм та реєструйтеся на очні або дистанційні курси з Microsoft Project онлайн.