Курси Microsoft, навчання бізнес- та IT-спеціалістів | nt.ua

(044) 390 73 35 (050) 352 68 64

EN RU UA

Курси Microsoft

Курси Microsoft в НЦ Мережні Технології
Навчання за напрямком Microsoft в НЦ Мережні Технології
Навчання
очно та віддалено
корпоративне, відкрите та індивідуальне, безготівковий розрахунок

Курси Microsoft для IT-фахівців

Курси Microsoft для бізнес-користувачів

Широкий спектр курсів Microsoft

Навчальний центр "Мережні Технології" спеціалізується на проведенні авторизованих тренінгів Microsoft з 1997 року. Всі курси майкрософт проводяться висококваліфікованими фахівцями, статус яких підтверджено компанією Microsoft. Крім відповідної сертифікації, кожен інструктор має статус MCT, обов'язковий для викладання авторизованих курсів MS.

Корпоративні та індивідуальні програми навчання

У нас ви знайдете широкий спектр авторизованих та авторських курсів microsoft. Програма навчання microsoft може включати як окремі тренінги, так і являти собою комплексну програму, яка складається з ключових тренінгів і вартість якої нижча за вартість окремо взятих тренінгів.

Мови викладання та гнучкий графік

Ми пропонуємо навчання як українською, так і англійською мовами. Для зручності IT-фахівців можемо проводити навчання у вечірній час, щоб воно не перешкоджало основній роботі.

Крім того, ми проводимо корпоративні тренінги та навчання по ряду інших курсів, включаючи спеціально розроблені тренінги під потреби Замовника. Звертайтеся до менеджера Навчального центру для отримання додаткової інформації.