Курси Microsoft, навчання бізнес- та IT-спеціалістів | nt.ua

(044) 390 73 35 (050) 352 68 64

EN RU UA

Курси Microsoft

Курси Microsoft в НЦ Мережні Технології
Навчання за напрямком Microsoft в НЦ Мережні Технології
Навчання
очно та віддалено
корпоративне, відкрите та індивідуальне
Software Assurance, безготівковий розрахунок

Курси Microsoft для IT-фахівців

Курси Microsoft для бізнес-користувачів

Навчальний центр «Мережні Технології» проводить авторизовані тренінги Microsoft з 1997 року.

Всі тренінги проводяться висококваліфікованими фахівцями, статус яких підтверджено компанією Microsoft. Крім спеціалізації (MCTS, MCITP, MCSA, MCSE, MCPD та ін.), кожен інструктор має статус MCT, обов'язковий для викладання авторизованих курсів Microsoft.

Інструктори Навчального центру «Мережні Технології» є кваліфікованими фахівцями, більшість з яких пройшли спеціальну підготовку в провідних європейських навчальних центрах. Крім того, інструктори НЦ «Мережні Технології» беруть активну участь в реалізації проектів IT-компанії TechExpert, що забезпечує їх різностороннім практичним досвідом.

Якщо ваша компанія придбала Software Assurance для продуктів Microsoft, Навчальний центр «Мережні Технології» запрошує вас скористатися можливістю та пройти безкоштовне навчання в нашому тренінговому центрі!

Навчання на курсах Microsoft може проводитися російською, українською або англійською мовами.

Вище наведено перелік авторизованих та авторських тренінгів Microsoft, що проводяться Навчальним центром «Мережні Технології». Програма навчання може включати як окремі тренінги, так і являти собою комплексну програму, яка складається з ключових тренінгів і вартість якої нижча за вартість окремо взятих тренінгів.

Крім того, Навчальний центр «Мережні Технології» пропонує IT-фахівцям пройти авторизоване навчання Microsoft у вечірній час, без відриву від виробництва, в форматі програми "Вечірнього Університету".

Якщо ви не знаходите цікавий для вас тренінг у вищенаведеному списку, зверніться, будь ласка, до менеджера Навчального центру за телефоном (044) 390-73-35 або електронною поштою edu@techexpert.ua.

Після проходження навчання ви можете скласти іспит в авторизованих тестових центрах НЦ «Мережні Технології»:

  • Авторизований тестовий центр Pearson VUE Select (Pearson VUE® Authorized Test Center (PVTC Select)),
  • Авторизований тестовий центр Certiport (Certiport Authorized Testing Center).

Крім представлених курсів на даній сторінці, ми проводимо корпоративні тренінги та навчання по ряду інших курсів, включаючи застарілі, скасовані та спеціально розроблені під вимоги замовника. Тому, якщо ви не знайшли потрібного курсу, зв'яжіться з менеджером НЦ, використовуючи контакти, зазначені у верхній частині сторінки.