Курси Microsoft SharePoint, навчання Microsoft SharePoint м. Київ | nt.ua

Курси Microsoft SharePoint

Microsoft SharePoint
Icon - book
Формат навчання:
очно
дистанційно
Icon - payment method
Способи оплати:
безготівковій розрахунок
Software Assurance
Icon - way
Місце проведення:
на території замовника
в нашому Навчальному центрі
Icon - idea
Варіанти навчання:
корпоративне навчання
відкрите навчання
індивідуальне навчання

Авторизовані курси Microsoft SharePoint узагальнюють досвід роботи з серверним програмним забезпеченням Microsoft SharePoint Server 2016 та 2013 для організації спільної діяльності співробітників підприємств та організацій за допомогою управління інформацією або, як зараз кажуть, бізнес-контентом. Microsoft SharePoint створений на основі моделі «Програмне забезпечення як послуга» (Software as a Service, SaaS) та допускає легку інтеграцію різних хмарних сервісів. Додаток забезпечує повну функціональність для офісних, віддалених та мобільних співробітників. Співробітники можуть легко шукати потрібну корпоративну інформацію, обмінюватися ідеями, налагоджувати спільну роботу над проектами. Правильна робота з інформацією дозволяє оптимально управляти робочими процесами, ухвалювати точні та зважені бізнес-рішення.

Навчання Microsoft SharePoint надає знання щодо розгортання, адміністрування та підтримки потужних програмних засобів автоматизації обробки інформації в компаніях. Тут важливо забезпечити інформаційну безпеку, захистити корпоративні дані, забезпечити безперебійну роботу сервісу. SharePoint надає безліч функціональних можливостей для внутрішньокорпоративного спілкування між співробітниками компанії, також і такі, як в соціальних мережах. Продукт надає можливості з комплексного управління бізнес-аналітикою.

В основі сучасного бізнесу лежить обмін інформацією між людьми, співробітниками компаній, підприємств та організацій. Чим ефективніше відбувається цей обмін, тим більше шансів перемогти в конкурентній боротьбі. Слухачі курсів Microsoft SharePoint зможуть досконально знати, як працює додаток, а також засвоять його розширені можливості з управління інформаційними потоками та бізнес-аналізу.

Крім навчання Microsoft SharePoint в класах Навчального центру «Мережні Технології» в Києві, передбачені формати онлайн або дистанційних курсів. Навчання на курсах Microsoft SharePoint онлайн можна проходити індивідуально та в групах. Також пропонується відкрита форма навчання.

Слідкуйте за розкладом курсів, реєструйтеся на курси Microsoft SharePoint онлайн, отримуйте необхідні знання, як створити, адмініструвати та керувати сервісами управління корпоративною інформацією на базі серверних додатків компанії Microsoft.