Курси Java, навчання Java м. Київ | nt.ua

(044) 390 73 35 (050) 352 68 64

EN RU UA

Курси Java Enterprise Level

Java Enterprise Level
Icon - book
Формат навчання:
очно
online
Icon - payment method
Способи оплати:
безготівковий розрахунок
Icon - way
Місце проведення:
на території замовника
в нашому Навчальному центрі
Icon - idea
Варіанти навчання:
корпоративне навчання
відкрите навчання
індивідуальне навчання
Потрібен спеціальний курс на замовлення? Напишіть нам на ntedu@techexpert.ua і ми запропонуємо індивідуальну навчальну програму з урахуванням Ваших потреб та бюджету.

Мова програмування Java надзвичайно популярна. Віна посідає друге місце в рейтингах після класичних мов програмування, що належать до сімейства C. На цій мові створюються додатки для користувачів, додатки рівня підприємства, вона використовується у вбудованих системах, мобільних пристроях та навіть смарт-картах з обмеженими обчислювальними можливостями та пам’яттю. Вважається, що популярність мови обумовлена ​​кросплатформовістю Java-додатків. Вони можуть працювати без змін у вихідному коді та перекомпіляції на будь-якій операційній системі та комп'ютерній архітектурі, для якої створена віртуальна Java-машина.

Java-програми працюють в мільярдах мобільних пристроях користувачів, наприклад, у смартфонах та планшетах, які працюють під управлінням операційної системи Android. Також відомо, що на Java працюють сайти Amazon, eBay, Yahoo! та LinkedIn. Компанія Oracle, яка сьогодні володіє правами на торгову марку, активно використовує технологію Java в своїх програмних продуктах.

Авторські курси з мови програмування Java надають знання про технології створення клієнт-серверних та web-додатків, сервіс-орієнтованих, розподілених, а також додатків баз даних. Також детально розглядаються середовища розробки NetBeans, JDeveloper та Eclipse. Курси Java забезпечують поглиблені знання зі створення спеціалізованих програмних рішень. Під час навчання будуть продемонстровані нові прийоми та шаблони програмування. Курси Java забезпечать необхідну базу для розвитку кар'єри програміста, а також дозволять систематизувати знання. Навчання програмуванню на Java дозволить розробнику істотно підняти рівень компетенцій і, отже, рівень винагороди за роботу в проектах.

Курси Java читають сертифіковані викладачі з досвідом реалізації великих Java-проектів. Передбачено багато практичних робіт. Навчатися можна в навчальних класах центру «Мережні Технології» в Києві або на території замовника. Працюють програми віддаленого навчання програмуванню на Java, вони передбачають відвідування курсів Java онлайн. Слідкуйте за розкладом занять на сайті Навчального центру, реєструйтеся на курси Java онлайн та отримуйте нові, корисні для розробки додатків знання та навички.