Курси Asterisk, навчання Asterisk м. Київ | nt.ua

(044) 390 73 35 (050) 352 68 64

EN RU UA

Курси Asterisk

Asterisk
Icon - book
Формат навчання:
очно
дистанційно
Icon - payment method
Способи оплати:
безготівковій розрахунок
Icon - way
Місце проведення:
на території замовника
в нашому Навчальному центрі
Icon - idea
Варіанти навчання:
корпоративне навчання
відкрите навчання
індивідуальне навчання

Вільна програмна телекомунікаційна платформа Asterisk дозволяє розгорнути програмні АТС, системи голосового зв'язку, VoIP-шлюзи, а також системи голосового меню, голосової пошти, телефонних конференцій та навіть потужні багатофункціональні call-центри. Для Asterisk створені багато додаткових модулів, вони розширюють базову функціональність та можуть поширюватися за відкритою та закритою схемою ліцензування. Милозвучна назва системи Asterisk перекладається українською як «зірочка». Наразі цю платформу добровільно розвиває та підтримує спільнота професійних програмістів.

Asterisk може працювати з аналоговими, цифровими та мобільними мережами. Підтримуються багато протоколів зв'язку, доступна інтеграція зі Skype та системами SIP-телефонії. На базі Asterisk можна організувати систему відеозв'язку та обміну миттєвими повідомленнями. Це зручна платформа для створення корпоративної IP-телефонії з виходом на телефонні мережі загального користування. Навчання Asterisk дозволить здійснювати налаштування, програмування логіки управління з'єднаннями, віддалене управління АТС, також і через web-інтерфейс. Інтеграція з CRM-системами істотно збільшить зручність використання платформи в компаніях.

У Навчальному центрі «Мережні Технології» читають авторські курси з побудови систем IP-телефонії на базі вільного програмного забезпечення Asterisk.

Курси розроблені професійними тренерами, практиками в своїй сфері. Навчальні програми постійно вдосконалюються, стають ефективнішими для навчання та набуття практичних навичок. Велика частина курсу складається з практичних та лабораторних занять, тому курси Asterisk проводяться тільки в навчальних класах за адресою: Київ, вул. Дегтярівська, 48. Навчальний центр забезпечує слухачів повним комплектом сучасного програмного та апаратного забезпечення, потрібного для навчання Asterisk.

Курси Asterisk у Навчальному центрі «Мережні Технології» допоможуть розширити наявні та набути нових знань в сфері телекомунікаційних комп'ютерних систем, а також отримати навички створення офісної АТС, побудови та налаштування системи комплексного call-центру з великими можливостями. На сайті Навчального центру опубліковано розклад усіх курсів, також є можливість зареєструватися на курси Asterisk онлайн в особистому кабінеті.