Курси Cisco, навчання Cisco м. Київ | nt.ua

(044) 390 73 35 (050) 352 68 64

EN RU UA

Курси Cisco

Cisco
Icon - book
Формат навчання:
очно
online
Icon - payment method
Способи оплати:
безготівковий розрахунок
Icon - way
Місце проведення:
на території замовника
в нашому Навчальному центрі
Icon - idea
Варіанти навчання:
корпоративне навчання
відкрите навчання
індивідуальне навчання
Потрібен спеціальний курс на замовлення? Напишіть нам на ntedu@techexpert.ua і ми запропонуємо індивідуальну навчальну програму з урахуванням Ваших потреб та бюджету.

Cisco Systems є одним з лідерів сучасного ринку мережевих та телекомунікаційних технологій. На мережевому обладнанні Cisco працюють багато різних корпоративних мереж та навіть Інтернет. Воно дозволяє створювати наскрізні мережеві рішення, через об'єднання різних типи пристроїв та мереж. Мережеве обладнання Cisco є стандартом в галузі, на його основі можна створити потужну IT-інфраструктуру для великих компаній та підприємств. Компанія також виробляє обладнання для обслуговування мереж, забезпечення мережевої безпеки та зберігання даних, а також створює спеціалізовані рішення для інтернету речей, центрів обробки даних та хмарних технологій. Cisco є визнаним експертом з інформаційної безпеки.

Сучасні мережеві технології вимагають істотних знань та навичок для налаштування, підтримки та обслуговування телекомунікаційних мереж. Cisco завжди вимогливо ставилася до підготовки та сертифікації інженерів. Тому вважається, що фахівці, які навчалися на курсах з продуктів та технологій цієї компанії, мають високий професійний рівень.

Навчальний центр «Мережеві Технології» надає можливість навчатися на авторських курсах з продуктів та  технологій Cisco. Навчання адміністрування Cisco дозволить здійснювати налаштування та підтримку мережевого обладнання, яке працює в малих, середніх та великих мережах, забезпечувати безпечний вихід корпоративних мереж в Інтернет та інші мережі загального користування, а також конфігурувати мережеві пристрої Cisco, аналізувати, виявляти та усувати проблеми в їх роботі.

Головна особливість курсів Cisco в Навчальному центрі «Мережеві Технології», велика кількість практичних прикладів. Навчання адміністрування Cisco здійснюється за навчальними матеріалами, які сертифіковані вендором. Практичні та лабораторні роботи є унікальними, вони розроблені на основі даних реальних кейсів. Після завершення навчання слухачі будуть підготовлені до складання іспитів та сертифікації, а сертифікат фахівця Cisco є найпрестижнішим в телекомунікаційній галузі.

Курси Cisco читають в класах Навчального центру «Мережні Технології» за адресою: Київ, вул. Дегтярівська, 48. Також можлива організація корпоративних курсів на території замовника. Курси Cisco онлайн надають можливість дистанційного навчання. На сайті Навчального центру опубліковано розклад усіх курсів, також там є можливість зареєструватися на курси Cisco онлайн в особистому кабінеті.