Курси Microsoft Excel, навчання Excel в м. Київ, Україна | nt.ua

Курси Microsoft Office: Excel

Microsoft Office: Excel
Icon - book
Формат навчання:
очно
дистанційно
Icon - payment method
Способи оплати:
безготівковій розрахунок
Icon - way
Місце проведення:
на території замовника
в нашому Навчальному центрі
Icon - idea
Варіанти навчання:
корпоративне навчання
відкрите навчання
індивідуальне навчання
Навчання може бути проведено за будь-якою версією Microsoft Office, програма курсу адаптується під специфіку, потреби і рівень підготовки фахівців
Код курсу Назва курсу Годин Старт Ціна, грн
NT-Excel BI. Power BI Бізнес-аналітика засобами Microsoft Excel та Power BI
32 20.12.21 Дізнатися
Новий NT-PowerBI Використання Power BI Desktop і сервісу Power BI як інструментів Business intelligence
40 за запитом Дізнатися
Новий NT-PowerQ Витяг і трансформація даних за допомогою Power Query
16 09.12.21 Дізнатися
Новий NT-PowerP.DAX Використання Power Pivot і DAX в Excel як інструментів аналізу даних
16 за запитом Дізнатися
Excel 2016 (I) Microsoft Office Excel 2016, частина 1
12 за запитом Дізнатися
Excel 2016 (II) Microsoft Office Excel 2016, частина 2
12 за запитом Дізнатися
Excel 2016 (III) Візуалізація даних за допомогою Microsoft Excel 2016
8 за запитом Дізнатися
Excel 2016 (IV) Power Pivot + Power View + Power Query + Power Map
24 за запитом Дізнатися
Excel 2016 (V) Power BI: Power BI Desktop + сервіс Power BI
24 за запитом Дізнатися
NT-VBA for Excel Програмування на VBA для Microsoft Excel
32 за запитом Дізнатися

Додаток для роботи з електронними таблицями Microsoft Excel дозволяє здійснювати економічні та статистичні розрахунки, аналіз даних, а також візуалізовувати результати за допомогою графіків та діаграм. У Навчальному центрі «Мережні Технології» курси Microsoft Excel читають разом з курсами з систем бізнес-аналізу Power BI. Це потужні інструменти, здатні задовольнити потреби в розрахунках та аналізі даних навіть великих підприємств. Спільне вивчення Excel та Power BI забезпечить навички використання традиційних інструментів бізнес-аналізу, отримання, перетворення та аналізу великих обсягів даних з різних, також і зовнішніх джерел, моделювання складних даних, побудови таблиць, графіків, діаграм, інтерактивних звітів у професійному вигляді з використанням географічних координат. Відомості з таких звітів допоможуть швидко ухвалювати зважені рішення.

Microsoft Excel є у складі пакету офісних додатків Microsoft Office та хмарного Office 365. Це зручно при самостійній та спільній роботі над складними документами, які містять статичні, динамічні та інтерактивні елементи. Excel підтримує багато форматів файлів. Це корисно для обробки даних в інших, спеціалізованих програмах. Навчання Microsoft Excel надає навички використання вбудованих математичних, статистичних, аналітичних, інженерних, фінансових та інших функцій. Мова програмування Visual Basic for Applications дозволяє реалізувати будь-які алгоритми обробки даних та використовувати Microsoft Excel навіть для здійснення складних наукових розрахунків. Додаток підтримує табличну форму введення даних з великими можливостями редагування таблиць та форматування, це виявляється зручним для створення документів в табличній формі. Також на базі Excel можна створити нескладну базу даних та забезпечити її інтерфейсом для користувачів.

Навчання Microsoft Excel здійснюють викладачі з великим досвідом аналітичної роботи з даними, а також проведення курсів Excel та тренінгів з програмного забезпечення Microsoft. Передбачені лабораторні роботи, які здійснюються з використанням даних реальних компаній. Особливість же базових курсів Excel полягає в тому, щоб донести матеріал максимально зрозуміло й ефективно для засвоєння.

Курси Microsoft Excel онлайн надають можливість дистанційного навчання. Якщо ви бажаєте пройти курси Excel в іншому форматі та безпосередньо контактувати з викладачем, то в НЦ є повноцінна альтернатива для таких студентів. Це очні курси Excel в Києві в офісі Навчального центру «Мережні Технології». Excel навчання підходить як для початківців, так і для тих, хто хоче освоїти просунуті курси.

На сайті Навчального центру опублікований розклад усіх курсів, також там є можливість зареєструватися на курси Microsoft Excel онлайн в особистому кабінеті.