Курси Microsoft Access, навчання Microsoft Access м. Київ | nt.ua

(044) 390 73 35 (050) 352 68 64

EN RU UA

Курси Microsoft Office: Access

Microsoft Office: Access
Icon - book
Формат навчання:
очно
дистанційно
Icon - payment method
Способи оплати:
безготівковій розрахунок
Icon - way
Місце проведення:
на території замовника
в нашому Навчальному центрі
Icon - idea
Варіанти навчання:
корпоративне навчання
відкрите навчання
індивідуальне навчання
Навчання може бути проведено за будь-якою версією Microsoft Office, програма курсу адаптується під специфіку, потреби і рівень підготовки фахівців

Система управління реляційними базами даних Microsoft Access дозволяє створювати повнофункціональні додатки баз даних самостійно, без програмістів та фахівців з баз даних. Якщо даних не дуже багато, а кількість користувачів, які одночасно працюють з даними, невелика, Microsoft Access виявиться краще інших альтернатив. Адже це саме дружній додаток для розробника баз даних.

У Microsoft Access можна розробляти бази даних з нуля або на основі шаблонів з використанням тільки інтуїтивно зрозумілих інтерфейсів. При цьому навички програмування можуть і не знадобитися. Бази даних Access сумісні з форматами файлів баз даних SQLite, MySQL, PostgreSQL, Firebird, Paradox, Oracle, а також з текстовими файлами та html-таблицями. Налаштування взаємодії Access з SQL Server та Microsoft Azure SQL дозволить організувати безпечне та надійне зберігання даних з хорошою масштабністю та керованістю. Вбудована мова програмування Visual Basic for Applications розширює можливості СУБД Access, дозволяє об'єднати та ефективно працювати з зовнішніми джерелами даних, а також будувати потрібні форми та звіти. Microsoft Access є пропрієтарним програмним забезпеченням, але додатки, створені в Access, можуть не ліцензуватися та поширюватися вільно.

Microsoft Office Access є у складі офісного пакету додатків Microsoft Office. Це спрощує обмін даними між ними. Навчання «Microsoft Office: Access» дозволить, наприклад, створювати складні бази даних, пов'язані з електронними таблицями Excel, здійснювати експорт даних в Word, а також працювати з зовнішніми джерелами даних, реалізованих, також і на промислових рішеннях з управління базами даних.

Microsoft Access використовується в багатьох організаціях. Курси «Microsoft Office: Access» розкажуть, як створити зручну базу даних так само швидко, як і офісний документ. Засвоїти принципи побудови реляційних баз даних, а також прийоми роботи з додатком та способи формування звітів у професійному вигляді допоможуть курси «Microsoft Office: Access».

Навчання «Microsoft Office: Access» здійснюють викладачі з великим досвідом створення баз даних, також і промислових, а також проведення курсів та тренінгів з програмного забезпечення Microsoft. Передбачені лабораторні роботи, під час яких створюються нові бази даних, здійснюється їх інтеграція з іншими додатками офісного пакету Microsoft та зовнішніми джерелами даних. Надаються можливості дистанційного навчання на курсах «Microsoft Office: Access» онлайн. На сайті Навчального центру опублікований розклад усіх курсів. Також там є можливість зареєструватися на курси «Microsoft Office: Access» онлайн в особистому кабінеті.