Курси | nt.ua

(050) 352 68 64

Курси в Навчальному центрі «Мережні Технології»

Тільки найактуальніші курси в Навчальному центрі «Мережні Технології»: авторизовані курси від вендорів і навчання по авторським методикам!

Курси Академії

Навчання IT спеціальностям з нуля в Академії "Мережні Технології" з допомогою в працевлаштуванні

Подробиці

Курси за вендорами

Курси за напрямками

Навчання в сфері ІТ – це можливість розвиватися на перспективній роботі й отримувати гідну заробітну плату. Якщо ви тільки починаєте кар'єрний шлях, хочете його покращити, підтвердити сертифікацією або розширити сферу роботи, курси з ІТ-технологій будуть завжди оптимальним вкладенням в майбутнє.

Кому підходять ІТ-курси в НЦ «Мережні Технології»?

Наші курси з ІТ-технологій влаштовані таким чином, щоб кожен фахівець знайшов саме те, що йому необхідно для професії. Ви розширите й оновите знання, підтвердите кваліфікацію та будете використовувати матеріал на практиці. У списку або за тегами ви знайдете курси ІТ для початківців і для ІТ-фахівців з досвідом.

З чого почати ІТ-навчання?

Якщо ви тільки починаєте своє навчання в сфері ІТ, тоді Навчальний центр «Мережні Технології» з готовністю допоможе в цьому завданні. Наші фахівці знають, як підібрати ІТ-курси:

  • в залежності від кваліфікації;
  • в залежності від запитів і графіка;
  • якщо ви чітко ще не визначилися зі спеціальністю.

Якщо ви розумієте, що один з пунктів відноситься до вас, зв'яжіться з нашим експертом для отримання докладної консультації з курсів для ІТ-фахівців.

На які ІТ-курси піти?

Спочатку зрозумійте, чи будете ви проходити ІТ-курси онлайн або в Києві очно в НЦ. Оптимальний варіант навчання буде залежати від вашого графіка та пріоритетів. Пам'ятайте, якщо ви вибираєте онлайн варіант, ви зможете проходити курси ІТ з будь-якої точки України, та й взагалі світу.

Далі варто звернути увагу на ІТ-курси в залежності від вендорів і напрямків. Навчальний центр «Мережні Технології» пропонує навчання в ІТ-сфері за кращими світовими вендорами та затребуваними напрямами. Ваш вибір має відповідати вашим планам на майбутнє. Можливо вас цікавлять ІТ-курси від Microsoft або іншого вендора, але ви губитеся в розмаїтті. Ми також пропонуємо курси за авторськими методиками, які були розроблені нашими викладачами й успішно застосовуються вже багато років.

Зв'яжіться з нашим фахівцем, щоб ми підібрали навчання в сфері ІТ і обговорили організаційні деталі.