Курси Microsoft PowerPoint, навчання PowerPoint в м. Київ, Україна | nt.ua

(044) 390 73 35 (050) 352 68 64

EN RU UA

Курси Microsoft Office: PowerPoint

Microsoft Office: PowerPoint
Icon - book
Формат навчання:
очно
дистанційно
Icon - payment method
Способи оплати:
безготівковій розрахунок
Icon - way
Місце проведення:
на території замовника
в нашому Навчальному центрі
Icon - idea
Варіанти навчання:
корпоративне навчання
відкрите навчання
індивідуальне навчання
Навчання може бути проведено за будь-якою версією Microsoft Office, програма курсу адаптується під специфіку, потреби і рівень підготовки фахівців

Microsoft Office PowerPoint – це важливий інструмент для створення, редагування, оформлення та показу презентацій в різних сферах життя, зокрема в бізнес-сфері. Курси PowerPoint допоможуть опанувати всі функції цього продукту досконало та застосовувати їх на практиці.

У навчання Microsoft PowerPoint входить вивчення:

  • стандартних функцій, на зразок створення й оформлення слайдів;
  • просунутих функцій, на зразок запису аудіотексту презентацій, експортування в різні формати, імпортування таблиць і схем з інших продуктів Microsoft Office;
  • функцій демонстрації в різних режимах;
  • інтеграції PowerPoint з іншими продуктами Microsoft Office.

Крім цього, курси Microsoft Office PowerPoint містять безліч рекомендацій від наших професійних викладачів, які знають продукт зсередини та працюють з ним багато років.

НЦ «Мережні Технології» передбачив в курсах з презентацій PowerPoint практику на весь теоретичний матеріал. Адже навчання Microsoft Office найефективніше проходить тоді, коли у студентів є великий багаж практики перед тим, як приступити до роботи з продуктом. Важливо розуміти, що перед реєстрацією на навчання необхідно мати хоча б базові знання з продуктів Microsoft Office і Windows.

Після закінчення навчання ви розширите й удосконалите знання продукту PowerPoint, який так необхідний в бізнес-сфері. Ваші презентації перестануть бути одноманітними та нудними, що допоможе вам доносити загальну ідею виконаної роботи швидше й ефективніше.

Курси PowerPoint проводяться індивідуально, в групах з такими ж охочими вивчити можливості продукту, як і ви, або ж на корпоративному рівні з вашими колегами. Кожен з варіантів навчання на курсах по створенню презентацій павер поінт комфортний по-своєму.

Також курси Microsoft PowerPoint проводяться онлайн у будь-якій зручній для вас локації або ж очно в Києві в офісі Навчального центру «Мережні Технології». Для підбору слушного powerpoint курс або ж для запису на навчання, звертайтеся до менеджера НЦ.