Курси Microsoft PowerPoint, навчання Microsoft PowerPoint | nt.ua

Курси Microsoft Office: PowerPoint

Microsoft Office: PowerPoint
Icon - book
Формат навчання:
очно
дистанційно
Icon - payment method
Способи оплати:
безготівковій розрахунок
Icon - way
Місце проведення:
на території замовника
в нашому Навчальному центрі
Icon - idea
Варіанти навчання:
корпоративне навчання
відкрите навчання
індивідуальне навчання
Навчання може бути проведено за будь-якою версією Microsoft Office, програма курсу адаптується під специфіку, потреби і рівень підготовки фахівців

Додаток для підготовки та демонстрації презентацій Microsoft Office PowerPoint є потужним інструментом для того, щоб візуалізувати свої ідеї та донести їх клієнтам, партнерам та співробітникам.

Для створення презентацій в PowerPoint можна використовувати текст, зображення, анімації, аудіо та відео, а також інтерактивності. Вбудовані шаблони прискорюють створення презентацій. Також і користувачі мають можливість самостійно створювати нові шаблони. Надається потужна функціональність для роботи з текстом та зображеннями. Демонстрація слайдів може супроводжуватися різними візуальними ефектами. Курси Microsoft PowerPoint дозволять об'єднати ці засоби під час роботи над презентаціями, ефектно презентувати їх та справляти на глядачів враження, яке запам’ятається надовго.

Microsoft Office PowerPoint є частиною офісного пакету програм Microsoft Office. Інтеграція з іншими додатками дозволяє використовувати їх можливості в презентаціях, наприклад, публікувати таблиці з даними, діаграми та графіки, підготовлені в Excel. Як і в інших додатках офісного пакету Microsoft, тут можна використовувати вбудовану мову програмування Visual Basic for Applications.

Потужні графічні можливості, дизайнерські навички та художній смак допоможуть користувачам PowerPoint створювати презентації, які запам’ятовуються. Додаток не обмежує креативність дизайнера, а надає йому найпотужніший на сьогодні інструментарій для реалізації ідей. Навчання Microsoft PowerPoint дозволить сформувати стійкі навички роботи з додатком, а також дізнатися про сучасні художні тренди в створенні презентацій.

Курси Microsoft PowerPoint дозволять встановити, адмініструвати та налаштувати всі функціональні можливості програми, забезпечити інтеграцію з іншими додатками офісного пакету, а також хмарними сервісами, надати можливість спільної роботи над презентаціями.

Навчання Microsoft PowerPoint здійснюють викладачі з великим досвідом підготовки презентаційних та рекламних матеріалів, а також проведення курсів та тренінгів з програмного забезпечення Microsoft. Передбачені лабораторні роботи, під час яких демонструються та відпрацьовуються на практиці прийоми роботи з додатком. Курси Microsoft PowerPoint онлайн надають можливість дистанційного навчання. На сайті Навчального центру опубліковано розклад усіх курсів, також там є можливість зареєструватися на курси Microsoft PowerPoint онлайн в особистому кабінеті.