Курси Microsoft PowerShell, навчання PowerShell м. Київ, Україна | nt.ua

(044) 390 73 35 (050) 352 68 64

EN RU UA

Курси Microsoft PowerShell

Microsoft PowerShell
Icon - book
Формат навчання:
очно
дистанційно
Icon - payment method
Способи оплати:
безготівковій розрахунок
Icon - way
Місце проведення:
на території замовника
в нашому Навчальному центрі
Icon - idea
Варіанти навчання:
корпоративне навчання
відкрите навчання
індивідуальне навчання
Ряд курсів з наземних технологій, які ще активно використовують у роботі, скасовані компанією Майкрософт. У зв'язку з цим навчальний центр переробив найпопулярніші напрямки й пропонує їх в авторському виконанні (код NT). Є також ряд курсів, які наразі не представлені в авторському вигляді, і якщо вам потрібен саме такий курс, просимо звертатись до наших менеджерок за більш детальною інформацією.

Навчальний центр «Мережні Технології» підготував авторизовані курси Microsoft PowerShell, які узагальнюють досвід автоматизації адміністрування IT-інфраструктури підприємств та організацій. Навички роботи з додатком PowerShell та знання його розширених можливостей дозволить так організувати роботу адміністраторів, щоб навіть складні та одноманітні операції виконувалися максимально швидко та точно. Розроблено цікаві курси з використання скриптової мови PowerShell, за допомогою якої, в разі необхідності, можна легко створювати багаторазові професійні інструменти.

Навчання Microsoft PowerShell дозволить отримати навички автоматизації управління та адміністрування серверної інфраструктури, налагодити спільну роботу з різними клієнтськими та серверними програмними продуктами компанії Microsoft, зокрема, поштовими та серверами баз даних, засобами адміністрування та моніторингу тощо. Слухачі курсів Microsoft PowerShell активно працюватимуть з командним рядком, створюватимуть сценарії, а також використовуватимуть в своїй роботі планувальник завдань. На курсах запропоновані до вивчення детальні знання синтаксису PowerShell-команд, також надаються навички роботи в інтегрованому середовищі сценаріїв.

Курси Microsoft PowerShell читають інструктори з досвідом адміністрування складних багатосерверних комплексів, обчислювальних кластерів та центрів обробки даних. Основний акцент в курсах зроблений на практичній роботі зі створення PowerShell-скриптів. Курси Microsoft PowerShell можна пройти очно в Києві в офісі Навчального центру «Мережені Технології».Стають популярними онлайн або дистанційні курси. На курсах Microsoft PowerShell онлайн можна навчатися за місцем роботи та індивідуально.

Сьогодні адміністратори та IT-фахівці забезпечують роботу складних багаторівневих мереж, потужних серверних комплексів та центрів обробки даних. Для ефективного виконання цієї роботи необхідні інструменти автоматизації, такі як Microsoft PowerShell. Навчання Microsoft PowerShell відповість на питання, які постають в повсякденній роботі адміністраторів IT-інфраструктури навіть великих організацій, що експлуатують складну територіально розподілену серверну інфраструктуру. Слідкуйте за розкладом курсів, реєструйтеся на курси Microsoft PowerShell онлайн та отримуйте необхідні знання щодо способів автоматизованого адміністрування продуктів компанії Microsoft.