Курси C#, VS, .NET, навчання C# (сі шарп) м. Київ | nt.ua

(044) 390 73 35 (050) 352 68 64

EN RU UA

Курси Microsoft Developers (C#, VS, .NET)

Microsoft Developers (C#, VS, .NET)
Icon - book
Формат навчання:
очно
дистанційно
Icon - payment method
Способи оплати:
безготівковій розрахунок
Software Assurance
Icon - way
Місце проведення:
на території замовника
в нашому Навчальному центрі
Icon - idea
Варіанти навчання:
корпоративне навчання
відкрите навчання
індивідуальне навчання
Ряд курсів з наземних технологій, які ще активно використовують у роботі, скасовані компанією Майкрософт. У зв'язку з цим навчальний центр переробив найпопулярніші напрямки й пропонує їх в авторському виконанні (код NT). Є також ряд курсів, які наразі не представлені в авторському вигляді, і якщо вам потрібен саме такий курс, просимо звертатись до наших менеджерок за більш детальною інформацією.
Код курсу Назва курсу Годин Старт Ціна, грн
NT-20480 Програмування в HTML5 з JavaScript і CSS3
40 за запитом Дізнатися
NT-20483 Програмування на C#
40 за запитом Дізнатися
NT-20486 Розробка веб-додатків на ASP.NET Core MVC
40 за запитом Дізнатися
NT-20487 Розробка Microsoft Azure і веб-сервісів
40 за запитом Дізнатися
Скасований M10266 Програмування на C# в Microsoft Visual Studio 2010
40 -
Скасований M20480 Програмування в HTML5 з JavaScript і CSS3
40 -
Скасований M20481 Основи розробки додатків для Windows Store на HTML5 і JavaScript
40 -
Скасований M20482 Поглиблений курс з розробки додатків для Windows Store на HTML5 і JavaScript
40 -
Скасований M20483 Програмування на C#
40 -
Скасований M20484 Основи розробки додатків Windows Store на C#
40 -
Скасований M20485 Поглиблений курс з розробки додатків для Windows Store на мові програмування C#
40 -
Скасований M20486 Розробка веб-додатків на ASP.NET Core MVC
40 -
Скасований M20487 Розробка Microsoft Azure і веб-сервісів
40 -

Авторизовані курси Microsoft Developers (C#, VS, .NET) надають навички розробки додатків для платформи Microsoft .NET Framework на об'єктно-орієнтованій мові програмування C# в інтегрованому середовищі розробки Microsoft Visual Studio. Технології розробки програмного забезпечення постійно вдосконалюються, їх можливості збагачуються, розширюється функціональність інструментальних засобів. Знати про такі зміни допоможе навчання Microsoft Developers (C#, VS, .NET).

Мова програмування C# давно стала класикою розробки, її вивчення дозволяє освоїти сучасні концепції програмування та сформувати стиль мислення, властивий програмістам. Платформа .NET, фактично, є присутньою на кожному персональному комп'ютері під управлінням операційної системи Windows. Вона містить загальномовне середовище виконання та підтримує різні мови програмування, не тільки C#. Середовище розробки Microsoft Visual Studio також підтримує багато мов програмування.

Слухачі курсів Microsoft Developers (C#, VS, .NET) отримають поглиблені знання та навички програмування на C#, зокрема, з використанням Microsoft Visual Studio. Особливий акцент зроблений на програмуванні додатків для Windows Store та Windows Azure. У складі колекції курсів Microsoft Developers є курси програмування в HTML5 з використанням JavaScript, а також курси розробки web-додатків з використанням ASP.NET MVC4, спеціалізованого фреймворку, який реалізує архітектурний шаблон програмування Model View Controller.

Розробники на C# мають можливість створювати надійні та масштабовані додатки різних типів для роботи на персональних комп'ютерах, мобільних пристроях та в хмарі. Також цікаво відзначити схожість мов програмування C# та Java, вони використовують C-подібний синтаксис. Отже слухачі курсів C# отримають розуміння також і мови Java, але вважається, що C# простіше вивчати.

Навчатися Microsoft Developers (C#, VS, .NET) можна в Навчальному центрі «Мережні Технології» в Києві або дистанційно. Передбачені варіанти корпоративного, відкритого та індивідуального навчання. Розробляється методологія курсів Microsoft Developers (C#, VS, .NET) онлайн для навчання через Інтернет. Слідкуйте за розкладом навчальних програм, реєструйтеся на курси Microsoft Developers (C#, VS, .NET) онлайн, безпосередньо на сайті навчального центру та отримуйте знання про сучасні технології розробки програмного забезпечення.