Курси Microsoft Office SharePoint, навчання для користувачів, м. Київ | nt.ua

Курси Microsoft Office: SharePoint

Microsoft Office: SharePoint
Icon - book
Формат навчання:
очно
дистанційно
Icon - payment method
Способи оплати:
безготівковій розрахунок
Icon - way
Місце проведення:
на території замовника
в нашому Навчальному центрі
Icon - idea
Варіанти навчання:
корпоративне навчання
відкрите навчання
індивідуальне навчання
Навчання може бути проведено за будь-якою версією Microsoft Office, програма курсу адаптується під специфіку, потреби і рівень підготовки фахівців

Корпоративні мережі забезпечують спільну роботу співробітників підприємств та організацій, а також надають доступ до робочої інформації та IT-сервісів. На базі Microsoft SharePoint легко побудувати інтелектуальну корпоративну мережу або інтрамережу, яка об'єднає інформацію на стаціонарних комп'ютерах та мобільних пристроях співробітників, в системах зберігання даних, віртуальних ресурсах та хмарних службах в єдине інформаційне середовище. SharePoint надає зручну функціональність для створення внутрішніх та зовнішніх web-сайтів без залучення програмістів. Є зручна можливість пошуку інформації у всіх базах даних, інтегрованих з SharePoint. Це хороший інструмент для інжинірингу робочих процесів підприємства. Функціональність системи для здійснення бізнес-аналізу легко розширюється за допомогою інтеграції з додатками Power BI. Зауважимо, що SharePoint може бути у складі хмарного Office 365, це суттєво покращує можливості співробітників компанії для колективної роботи та ефективної взаємодії з корпоративною інформацією.

SharePoint використовується в багатьох організаціях. Курси «Microsoft Office: SharePoint» розкажуть, як ефективно використовувати додаток на будь-якому підприємстві. Навчання «Microsoft Office: SharePoint» дозволить швидко розгорнути додаток, забезпечити його високу масштабованість та відповідність вимогам інформаційної безпеки.

Інтрамережі на SharePoint підвищують продуктивність та економлять час співробітників територіально розподілених підприємств з філіальною мережею та віддаленими підрозділами. Курси «Microsoft Office: SharePoint» дозволять комплексно адмініструвати такі інтрамережі, здійснювати налаштування та конфігурацію елементів системи, які розгорнуті на хмарній та локальній інфраструктурах.

Навчання «Microsoft Office: SharePoint» здійснюють викладачі з великим досвідом побудови корпоративних інтрамереж на базі SharePoint, а також проведення курсів та тренінгів з програмного забезпечення Microsoft. Передбачені лабораторні роботи, під час яких набуваються навички розгортання системи та роботи з основною функціональністю. Надаються можливості дистанційного навчання на курсах «Microsoft Office: SharePoint» онлайн. На сайті Навчального центру викладений розклад усіх курсів. Також там є можливість зареєструватися на курси «Microsoft Office: SharePoint» онлайн в особистому кабінеті.