Курси Microsoft Windows, навчання Windows, адміністрування windows | nt.ua

(050) 352 68 64

Курси Microsoft Windows

Microsoft Windows
Icon - book
Формат навчання:
очно
дистанційно
Icon - payment method
Способи оплати:
безготівковій розрахунок
Software Assurance
Icon - way
Місце проведення:
на території замовника
в нашому Навчальному центрі
Icon - idea
Варіанти навчання:
корпоративне навчання
відкрите навчання
індивідуальне навчання
Ряд курсів з наземних технологій, які ще активно використовують у роботі, скасовані компанією Майкрософт. У зв'язку з цим навчальний центр переробив найпопулярніші напрямки й пропонує їх в авторському виконанні (код NT). Є також ряд курсів, які наразі не представлені в авторському вигляді, і якщо вам потрібен саме такий курс, просимо звертатись до наших менеджерок за більш детальною інформацією.

Навчальний центр «Мережні Технології» проводить авторизовані курси Microsoft Windows. Вони узагальнюють теорію та практику роботи з найпопулярнішими операційними системами Windows версій 8 та 10. Знання та розуміння матеріалів курсу допоможе легко встановлювати та налаштовувати, адмініструвати та конфігурувати операційні системи, а також здійснювати підтримку та усунення недоліків в роботі програмного забезпечення та комп'ютерів, своєчасно оновлювати програмне забезпечення та підтримувати його в актуальному стані.

Основний аспект курсів, робота з операційними системами в корпоративному в середовищі, розрахованому на багато користувачів, наприклад, корпоративному. Дається розуміння про технології віртуалізації корпоративних робочих місць та додатків. Розглядаються способи розгортання операційних систем в компаніях з використанням спеціалізованих корпоративних служб та хмарних сервісів, інтеграції в IT-інфраструктуру підприємства мобільних користувачів. Поглиблені курси ширше розглядають питання захисту пристроїв під управлінням ОС Windows від зовнішніх загроз інформаційній безпеці. Зокрема, розглядається, як розробити та застосовувати політики безпеки, використовувати штатні функції брандмауера та універсального інструменту Windows Defender, а також функції шифрування інформації, забезпечити тільки санкціонований доступ до ресурсів систем під управлінням Windows.

Навчання Microsoft Windows створить загальне розуміння архітектури операційних систем Windows, а також забезпечить навички роботи з інструментами для управління, моніторингу та усунення недоліків в роботі додатків та устаткування.

Курси Microsoft Windows читають викладачі з досвідом адміністрування IT-інфраструктури середніх та великих підприємств. Кожен з курсів поєднує теоретичну та практичну частину. Відвідувати курси можна в навчальних класах центру «Мережні Технології» на базі офісу компанії «ТехЕксперт» у Києві. Відзначимо, що зараз стає популярним онлайн або дистанційний формат проведення курсів. Навчатися на курсах Microsoft Windows онлайн можна, наприклад, там, де працюєте.

Хмарні сервіси та технології віртуалізації надають адміністратору операційних систем Windows багато нових та цікавих можливостей. Навчання Microsoft Windows відповість на більшість питань, що постають в повсякденній роботі адміністраторів та співробітників служб технічної підтримки, а також зробить їх роботу ефективнішою. Слідкуйте за розкладом курсів, реєструйтеся на курси Microsoft Windows онлайн та отримуйте необхідні знання з операційних систем сімейства Microsoft Windows.