Безкоштовні курси IBM українською | nt.ua

(044) 390 73 35 (050) 352 68 64

EN RU UA

Безкоштовні курси IBM українською

Під час війни чимало компаній, освітніх платформ та інституцій вирішили підтримати українців і надати їм безплатний доступ до різноманітних онлайн-курсів. Про частину цих пропозицій ви вже могли чути, а про пропозиції по віртуальним сервісам ми навіть писали. Тож ми, як експерти з навчання інформаційних технологій, хочемо вас познайомити з пропозицією від ІВМ. Вони переклали найпопулярніші свої курси українською та надають до них вільний доступ по реєстрації.

Наразі українською є чотири курси:

  1. Курс професійних навичок, який містить п'ять модулів загальною тривалістю вісім годин. Він навчить критично мислити, співпрацювати з майбутніми колегами, розв'язувати проблеми та ставати гнучкими.
  2. Курс основ кібербезпеки дозволить дізнатися про основи власної кібербезпеки та стати на крок ближче до впевненої цифрової грамотності. Навчання поділене на чотири модулі тривалістю шість годин.
  3. Курс сучасних технологій ознайомить із поняттями, термінологією та програмами, що дозволять далі планувати свій професійний шлях у цьому напрямку. Він містить шість модулів тривалістю сім годин.
  4. Курс із підготовки до першого робочого місця. Курс допоможе навчитися створювати «резюме мрії», будувати особистий бренд у соцмережах, а також надасть практичні вправи та поради щодо пошуку роботи. Курс містить чотири модулі тривалістю сім годин.

Залишай запит, вказавши в коментарі який саме курс тебе зацікавив та отримуй посилання. Приємного навчання 😉