Новий курс для сисадмінів Windows Server 2019 | nt.ua

Новий курс для сисадмінів Windows Server 2019

Березень 29, 2021 курси сисадмін windows server
New course for system administrators

Якщо ви зрозуміли, що час освоювати продукт Windows Server 2019, у нас для вас відмінна новина. У Навчальному центрі «Мережні Технології» з'явився новий авторський курс з вивчення процесів реалізації інфраструктури Windows Server 2019. Основна мета курсу NT-WS2019 «Встановлення та налаштування Windows Server 2019» – навчити впровадженню, управлінню, підтримці та налаштуванню інфраструктури та супутніх сервісів Windows Server 2019 .

NT-WS2019 – це повністю авторський курс. Альтернатива цьому курсу не представлена ​​ні в Microsoft, ні у будь-якого іншого навчального центру. Курс створювався з метою сконцентруватися на темах, які допоможуть ІТ-фахівцям освоїти початкові навички з адміністрування Windows Server 2019.

На перший погляд може здатися, що цей курс схожий на курс WS-011T00 «Адміністрування Windows Server 2019» від Microsoft. Але разом з тим, є певні відмінності, які варто враховувати при виборі.

Основні відмінності курсу NT-WS2019 від WS-011T00:

  • Якщо WS-011T00 «Адміністрування Windows Server 2019» підходить тільки ІТ-фахівцям з досвідом, то курс NT-WS2019 «Встановлення та налаштування Windows Server 2019» підходить як новачкам, так і досвідченим професіоналам.
  • Курс NT-WS2019 – це ідеальний базовий вступ в професію системного адміністратора Windows Server. Адже на курсі ви отримаєте всі необхідні навички та знання для розвитку в цьому напрямку.
  • У курсі «Встановлення та налаштування Windows Server 2019» розкриваються базові теми, які пов'язані з першими етапами роботи з самим продуктом. Сюди відносяться установка, мережна конфігурація, Active Directory, основні сховища, процес віртуалізації. Якщо ж порівнювати курси попередньої версії продукту Windows Server 2016, всі ці теми виділялися в окремі три курси, але не завжди були ефективні. З подібною концентрацією в новому курсі, ви зможете освоїти всю базу в одному курсі та без зайвих витрат.
  • Але теми, які вимагають ширшого вивчення, вирішено було виключити з програми курсу. До таких тем належать: служби сертифікатів, IIS і RDS.
  • В курсі розглядається менше тем, що дозволить вам детальніше вивчити та обговорити всі важливі питання з інструктором.
  • Ви зможете попрацювати в спеціальному «наземному» лабораторному середовищі, яке за правом вважається більш контрольованим і продуктивним в порівнянні з «хмарною» версією.

За більш детальною інформацією та, якщо ви вирішили записатися на новий курс NT-WS2019 «Встановлення та налаштування Windows Server 2019», звертайтеся до нашого фахівця НЦ – контакти.