Курси IBM, навчання IBM WebSphere Application Server м. Київ | nt.ua

(044) 390 73 35 (050) 352 68 64

EN RU UA

Курси IBM

IBM
Icon - book
Формат навчання:
очно
дистанційно
Icon - payment method
Способи оплати:
безготівковій розрахунок
Icon - way
Місце проведення:
на території замовника
в нашому Навчальному центрі
Icon - idea
Варіанти навчання:
корпоративне навчання
відкрите навчання
індивідуальне навчання
Код курсу Назва курсу Годин Старт Ціна, грн
NT-IBM WAS Основи адміністрування IBM WebSphere Application Server
40 за запитом Дізнатися

Сімейство програмних продуктів WebSphere Application Server - це провідний продукт компанії IBM, проміжне програмне забезпечення середнього рівня для використання на великих підприємствах. Воно забезпечує роботу бізнес-додатків на різних web-платформах, наприклад, Apache HTTP Server, Netscape Enterprise Server, Microsoft Internet Information Services (IIS), IBM HTTP Server для i5/OS, z/OS, AIX, Linux, Microsoft Windows, Solaris. У складі сервера IBM WebSphere є додатки для роботи з споживачами, реалізації рішень електронної комерції, створення сайтів, організації корпоративних комунікацій, аналізу даних, забезпечення інформаційної безпеки, інтеграції з зовнішніми віртуальними та хмарними ресурсами та навіть додаток для перетворення голосових даних в текст.

При створенні сервера IBM WebSphere використовуються відкриті стандарти мови розмітки XML та відкритий набір специфікацій та документації для мови Java під назвою Jakarta EE, який описує архітектуру серверних платформ для бізнес-додатків. Зазначимо, що IBM WebSphere розробляється в підрозділах компанії IBM, які розміщені в різних країнах.

IBM WebSphere Application Server використовується в середніх та великих організаціях, бізнес яких має істотну електронну складову. Курси IBM WebSphere Application Server розкажуть, як ефективно використовувати сервер додатків для підвищення продуктивності бізнес-процесів. Навчання адмініструванню IBM WebSphere Application Server дозволить швидко впроваджувати комплекс програм на підприємствах, забезпечити високу масштабованість, а також безпечно та надійно працювати з програмним продуктом.

Розподілені сервера додатків IBM WebSphere зручні для компаній, які мають розвинену філіальну мережу та віддалені представництва. Курси IBM WebSphere Application Server надають знання та навички для розгортання та адміністрування сервера додатків, роботи в інтегрованому середовищі розробки Eclipse, а також конфігурації сервісів.

Навчання адмініструванню IBM WebSphere Application Server здійснюють викладачі, які мають великий досвід роботи з рішеннями компанії IBM та реалізації великих проектів на їх основі.

Програмою курсів передбачені лабораторні роботи, під час яких набуваються навички розгортання сервера додатків, а також роботи з їх основною функціональністю. Надаються можливості дистанційного навчання на курсах IBM WebSphere Application Server онлайн. На сайті Навчального центру опублікований розклад усіх курсів. Також там є можливість зареєструватися на курси IBM WebSphere Application Server онлайн в особистому кабінеті.