Курси JavaScript Enterprise Level для програмістів м.Київ, Україна | nt.ua

(044) 390 73 35 (050) 352 68 64

EN RU UA

Курси JavaScript Enterprise Level

JavaScript Enterprise Level
Icon - book
Формат навчання:
очно
дистанційно
Icon - payment method
Способи оплати:
безготівковій розрахунок
Icon - way
Місце проведення:
на території замовника
в нашому Навчальному центрі
Icon - idea
Варіанти навчання:
корпоративне навчання
відкрите навчання
індивідуальне навчання
Код курсу Назва курсу Годин Старт Ціна, грн

Авторські курси з багатопарадигмової, об'єктно-орієнтованої, імперативної та функціональної мови програмування JavaScript читають у Навчальному центрі «Мережні Технології» з моменту заснування організації. Це дуже популярна мова програмування, вона є в кожному браузері та забезпечує інтерактивність web-сторінок. З її допомогою створюють прості скрипти, серверні та мобільні додатки, браузерні операційні системи та прикладні програми. Цікавий факт, значна частина коду вільного браузера Mozilla Firefox написана саме на цій мові.

JavaScript унікальна мова, з якої рекомендується починати вивчення програмування, її можна викладати навіть в школах. Ця мова проста у вивченні, дає можливість отримати розуміння одразу кількох стилів програмування, має достатню функціональність для створення простих та складних додатків різного призначення. Створення додатків на JavaScript має схожі особливості з програмуванням на C, Java, Self, Smalltalk та навіть на мові розробки додатків штучного інтелекту Lisp. Навчання програмуванню на JavaScript дозволить отримати розуміння також і цих мов.

Курси JavaScript надають поглиблене знання мови. Головний акцент зроблений на розробці серверних додатків, використанні технології AJAX, широкому використанні бібліотеки jQuery, середовища виконання NodeJS, фреймворків розробки Angular4 або ReactJS. Фахівці дізнаються про нові прийоми та шаблони, покращать досвід програмування на SQL/PLSQL, Java, та скриптових мовах, а також досвід розробки web-додатків на рівні html-сторінок.

Курси з JavaScript читають сертифіковані викладачі з великим досвідом програмування на різних мовах, також і створення JavaScript-додатків. Передбачено багато практичних робіт. Навчатися можна у класах центру «Мережні Технології» в Києві або у замовника. Стають популярними програми віддаленого навчання програмуванню на JavaScript, вони передбачають відвідування курсів JavaScript онлайн. Слідкуйте за розкладом курсів на сайті Навчального центру, реєструйтеся на курси JavaScript онлайн та отримуйте нові, корисні в роботі знання та навички.