Курси Microsoft IIS, адміністрування Microsoft IIS м. Київ | nt.ua

(044) 390 73 35 (050) 352 68 64

EN RU UA

Курси Microsoft IIS

Microsoft IIS
Icon - book
Формат навчання:
очно
дистанційно
Icon - payment method
Способи оплати:
безготівковій розрахунок
Icon - way
Місце проведення:
на території замовника
в нашому Навчальному центрі
Icon - idea
Варіанти навчання:
корпоративне навчання
відкрите навчання
індивідуальне навчання
Ряд курсів з наземних технологій, які ще активно використовують у роботі, скасовані компанією Майкрософт. У зв'язку з цим навчальний центр переробив найпопулярніші напрямки й пропонує їх в авторському виконанні (код NT). Є також ряд курсів, які наразі не представлені в авторському вигляді, і якщо вам потрібен саме такий курс, просимо звертатись до наших менеджерок за більш детальною інформацією.

Авторизовані курси Microsoft Internet Information Services (IIS) for Windows® Server узагальнюють досвід роботи з другим за популярністю web-сервером в Інтернеті. IIS, фактично, є набором декількох інтернет-служб. Він підтримує інтернет-протоколи HTTP, HTTPS, FTP, POP3, SMTP, NNTP, а його основним компонентом є web-сервер, який дозволяє публікувати сайти в Інтернеті та забезпечує до них безпечний доступ користувачів.

Сайти повинні бути доступні цілодобово, отже, і сервера з встановленими на них Internet Information Services повинні працювати безперебійно. Надійні web-сервери під управлінням програмного забезпечення компанії Microsoft забезпечують доступність десятків мільйонів сайтів в Інтернеті. Зауважте, компанії, для яких важливі безпека та добра керованість, роблять вибір на користь пропрієтарного програмного забезпечення. Тому, наприклад, хостингові компанії серед своїх продуктів та послуг пропонують також і windows-хостинг. Навчання адміністрування Microsoft IIS дозволить встановлювати, адмініструвати та підтримувати систему будь-якої версії, систематизувати наявні знання та досвід налаштування серверів, що працюють під управлінням програмного забезпечення компанії Microsoft.

Слухачі курсів Microsoft IIS досконало знатимуть функціональність безпечного, регулярно оновлюваного програмного забезпечення для створення web-серверів. Вони набудуть поглиблене розуміння взаємодії web-сервера та браузерів користувачів, зможуть забезпечити безпеку роботи з сайтами за допомогою сертифікатів та політик доступу, оптимально балансувати навантаження на web-сервер та навіть створювати web-сайти. Особливість курсу, у його складі є навчальний матеріал з проектування, встановлення та налаштування систем високої доступності на базі програмного забезпечення Internet Information Services з використанням механізмів балансування навантаження.

У Навчальному центрі «Мережні Технології» створено технічні можливості, які дозволяють на практиці вивчити адміністрування Microsoft IIS та освоїти всі тонкощі роботи з цим програмним продуктом. Курси Microsoft IIS онлайн популярні в форматі віддалених або дистанційних курсів. Слідкуйте за розкладом навчальних програм, реєструйтеся на курси Microsoft IIS онлайн та отримуйте знання про те, як встановлювати та налаштовувати, адмініструвати, управляти та підтримувати найпопулярніший пропрієтарний web-сервер.