Сертифікація GMAT | nt.ua

(044) 390 73 35 (050) 352 68 64

EN RU UA

Умови та складання Graduate Management Admission Test (GMAT)

TechExpert є єдиним в Україні тестовим центром зі статусом Pearson VUE® Authorized Test Center Select, що дає йому право приймати іспити GMAT.

GMAT – це обов'язковий тест для тих, хто вступає в бізнес-школи за програмою MBA.

Складання тесту відбувається на комп'ютері в ізольованому, спеціально обладнаному приміщенні тестового центру на базі НЦ «Мережні Технології» в Києві за адресою: вул. Дегтярівська 48, офіс 411.


Часті питання, пов'язані з GMAT-тестуванням

Іспит GMAT – це серйозний крок на шляху вступу до бізнес-школи. До початку тестування перед кандидатами постають питання, як зареєструватись або як здійснити оплату за іспит. Тому, ми підготували відповіді, які полегшать цей, на перший погляд, складний процес.

Де можна знайти інформацію щодо GMAT-тестування?

Вся інформація щодо GMAT-тестування викладена на сайті MBA, ми наполегливо рекомендуємо кандидатам відвідати його. На сайті є багато корисної інформації про реєстрацію, формати тестування та оплату. Також можна скачати GMAT Handbook, посібник для самостійної підготовки кандидатів, які складають іспит вперше.

Як зареєструватись на іспит? Як можна дізнатись, чи реєстрація відбулася успішно?

Наш тестовий центр не здійснює реєстрацію, це робить кожен кандидат самостійно. Для цього потрібно створити GMAT account та зареєструватись на іспит. Після цього на ваш e-mail надійде лист про підтвердження успішної реєстрації. Якщо лист не надійшов, перевірте, будь ласка, папку з відхиленими спам-повідомленнями. Інформація про запланований іспит буде відображатись у вашому особистому кабінеті.

Як оплатити екзамен?

Оплата за тестування здійснюється одноразово в online-режимі. В тестовому центрі доплачувати нічого не потрібно.

В які дні відбувається тестування і чи можна обрати дату іспиту самостійно?

В процесі реєстрації кандидат самостійно обирає дату тестування із доступних на вибір.

Чи можна побачити вільні дати без реєстрації?

Незареєстровані кандидати на тестування також мають можливість побачити вільні дати. Для цього потрібно перейти на вкладку Find a Test Center, зазначити назву міста, обрати бажаний тестовий центр та натиснути Next.

Чи можна перенести чи скасувати іспит?

Перенести або скасувати іспит GMAT можна тільки через сайт MBA. Інформацію про вартість та додаткові сервіси, пов’язані з тестуванням, можна знайти за посиланням.

Що робити, якщо під час реєстрації виникли питання чи проблеми? Куди звертатись за допомогою?

Якщо під час реєстрації виникли питання чи проблеми, звертайтеся за допомогою до відділу підтримки клієнтів PearsonVUE. Контактні данні зазначені в розділі Contact Us. Зверніть увагу, що дзвінки оплачуються згідно з тарифами оператора зв’язку, також в залежності від причини звернення може стягуватися плата за консультацію. На сайті можна звернутися до Customer Service через online-чат або offline-форму.

Чи є можливість підготуватися до іспиту в тестовому центрі Techexpert?

В нашому тестовому центрі Techexpert не здійснюється підготовка до GMAT-тестування. Ми не співпрацюємо з учбовими центрами та не маємо інформації, де можна пройти таку підготовку. На сайті MBA є багато матеріалів та посібників, які допоможуть у підготовці до GMAT-тестування.

Які документи потрібно мати для реєстрації?

Кандидати повинні прибути до тестового центру в день іспиту за 30 хвилин до його початку для реєстрації. При собі потрібно мати лише один документ, який засвідчує особу. Перелік відповідних документів наведено тут.

Мені може знадобитись підтримка рідних та друзів. Де вони можуть зачекати на мене під час іспиту?

В тестовому центрі можуть перебувати тільки кандидати на тестування. Інші відвідувачі мають змогу зачекати на кандидата у затишному кафе на першому поверсі бізнес-центру, в якому розташований тестовий центр.

Як знайти тестовий центр Techexpert?

Знайти наш тестовий центр дуже легко. Інформація про місцезнаходження викладена за посиланням.