Курс AZ-300T04 Створення та розгортання додатків

Цей курс навчає ІТ-фахівців, як створювати рішення додатків логіки, які інтегрують додатки, дані, системи та сервіси на підприємствах або в організаціях, автоматизуючи завдання і бізнес-процеси у вигляді робочих процесів. Logic Apps - це хмарна служба в Azure, яка спрощує розробку і створення масштабованих рішень для інтеграції додатків, інтеграції даних, системної інтеграції, інтеграції корпоративних додатків (EAI) і взаємодії між підприємствами (B2B), будь то в хмарі, в приміщеннях або обидва.

Ви також побачите, як Azure Service Fabric представляє собою платформу розподілених систем, яка спрощує упаковку, розгортання і управління масштабованими і надійними мікросервісамі і контейнерами. Service Fabric також вирішує серйозні проблеми при розробці та управлінні власними хмарними додатками. Розробники та адміністратори можуть уникнути складних інфраструктурних проблем і зосередитися на реалізації критично важливих, вимогливих робочих навантажень, які є масштабованими, надійними і керованими. Service Fabric представляє собою платформу наступного покоління для створення і управління цими хмарними додатками корпоративного класу рівня 1, що працюють в контейнерах.

Нарешті, ви побачите, як Azure Kubernetes Service (AKS) спрощує розгортання керованого кластера Kubernetes в Azure. AKS знижує складність і накладні витрати на управління Kubernetes, переносячи більшу частину цієї відповідальності на Azure. Будучи розміщеної службою Kubernetes, Azure виконує для вас такі важливі завдання, як моніторинг стану і обслуговування.
Після закінчення курсу слухачі зможуть:

  • Описувати різні шаблони, витягнуті з Cloud Design Patterns
  • Розподілити мережевий трафік за кількома навантажень за допомогою балансувальник навантаження
  • Розробляти гібридні сценарії підключення між хмарою і on-premise < / li>
  • Розробляти набори доступності для однієї або декількох віртуальних машин
  • Описувати відмінності між fault and update domains
  • Створювати шаблони ARM Scale Set ARM
Аудиторія

Цей курс призначений для архітекторів хмарних рішень, які хочуть навчитися створювати рішення Logic Apps, які допомагають в автоматизації планування завдань, побудови бізнес-процесів і робочих процесів, де необхідно інтегрувати програми, дані, системи та служби між підприємствами або організаціями. < / p>
Для ефективного навчання на курсі, слухачі повинні володіти такими знаннями і навичками:

Досвід роботи в операційних системах, віртуалізації, хмарної інфраструктурі, структурах зберігання, биллинге і роботі в мережі

  1. Створення веб-додатків з використанням PaaS
  2. Створення додатків і сервісів, що працюють на Service Fabric
  3. Використання служби Azure Kubernetes

Реєстрація на найближчий курс

Код курсу

AZ-300T04

Тривалість, днів (годин)

1 (8)

Найближчі дати

за запитом

Ціна, грн