Курси Microsoft Skype for Business, навчання Skype for Business | nt.ua

(044) 390 73 35 (050) 352 68 64

EN RU UA

Курси Microsoft Skype for Business

Microsoft Skype for Business
Icon - book
Формат навчання:
очно
дистанційно
Icon - payment method
Способи оплати:
безготівковій розрахунок
Icon - way
Місце проведення:
на території замовника
в нашому Навчальному центрі
Icon - idea
Варіанти навчання:
корпоративне навчання
відкрите навчання
індивідуальне навчання
Ряд курсів з наземних технологій, які ще активно використовують у роботі, скасовані компанією Майкрософт. У зв'язку з цим навчальний центр переробив найпопулярніші напрямки й пропонує їх в авторському виконанні (код NT). Є також ряд курсів, які наразі не представлені в авторському вигляді, і якщо вам потрібен саме такий курс, просимо звертатись до наших менеджерок за більш детальною інформацією.

Як організувати спілкування про бізнес через Інтернет, розкажуть на авторизованих курсах Skype for Business. На сьогодні це найпопулярніший комунікаційний додаток в Інтернеті. Skype for Business підтримує всі можливі способи обміну інформацією між людьми: відео та голосовий зв'язок, миттєві текстові повідомлення, конференції з великою кількістю одночасних учасників, а також обмін файлами. Під час конференц-зв'язку надається можливість демонструвати учасникам онлайн-зустрічі екран свого комп'ютера або, наприклад, PowerPoint-презентацію, як це робиться на нарадах в звичному форматі.

За допомогою Skype for Business можна просто поговорити з людиною на іншому кінці світу, а можна побудувати систему локального корпоративного голосового та відеозв'язку або навіть створити віртуальну АТС в хмарі. При цьому забезпечується повноцінний вихід на телефонні мережі загального користування, якісний захищений голосовий зв'язок без втрат, відео з високою роздільною здатністю та оптимальна сукупна вартість володіння системою телефонії.

Навчання Skype for Business дозволить проектувати, розгортати, адмініструвати та підтримувати систему корпоративної IP-телефонії на основі локальної серверної архітектури та хмарних сервісів компанії Microsoft. Для забезпечення якісного телефонного зв'язку потрібні навички постійного моніторингу роботи системи. Також навчання Skype for Business надає навички конфігурації корпоративної телефонної мережі, управління користувачами, клієнтами та пристроями, створення алгоритмів обробки телефонних викликів.

Іноді виникає потреба забезпечити інтеграцію з іншими корпоративними додатками, наприклад, з поштовою службою Microsoft Exchange, сімейством програмних продуктів Sharepoint, CRM або ERP-системами. Це суттєво розширює можливості звичного телефонного IP-зв’язку. Наприклад, інтеграція рішень з хмарним Office 365 дозволить здійснювати онлайн-наради з великою кількістю учасників, записувати та транслювати їх в Skype, здійснювати швидкі опитування та анкетування.

Слухачі курсів Skype for Business набудуть навичок роботи зі Skype for Business Server 2015 року та Microsoft Lync 2013. На сайті можна стежити за розкладом навчальних програм та реєструватися на курси Skype for Business онлайн. У Навчальному центрі «Мережні Технології» створені всі можливості для повноцінного вивчення серверних додатків для IP-телефонії від компанії Microsoft. Під час практичних робіт слухачі зможуть самостійно розгорнути та налаштувати віртуальну АТС. Також популярні дистанційні курси Skype for Business онлайн.