Курси Microsoft Big Data and Machine Learning, навчання machine learning | nt.ua

Курси Microsoft Big Data and Machine Learning

Microsoft Big Data and Machine Learning
Icon - book
Формат навчання:
очно
дистанційно
Icon - payment method
Способи оплати:
безготівковій розрахунок
Software Assurance
Icon - way
Місце проведення:
на території замовника
в нашому Навчальному центрі
Icon - idea
Варіанти навчання:
корпоративне навчання
відкрите навчання
індивідуальне навчання
Ряд курсів з наземних технологій, які ще активно використовують у роботі, скасовані компанією Майкрософт. У зв'язку з цим навчальний центр переробив найпопулярніші напрямки й пропонує їх в авторському виконанні (код NT). Є також ряд курсів, які наразі не представлені в авторському вигляді, і якщо вам потрібен саме такий курс, просимо звертатись до наших менеджерок за більш детальною інформацією.

Авторизовані курси Microsoft Big Data and Machine Learning узагальнюють досвід інжинірингу, статистичної обробки та аналізу великих даних, а також використання технологій машинного навчання для роботи з великими даними в хмарі.

Технології аналізу великих даних використовуються в економіці, наукових дослідженнях, проектуванні складних технічних систем. Так, наприклад, великі дані допомагають максимально точно визначити потреби роздрібних ринків і, отже, надають більше можливостей задовольнити попит, підвищити лояльність споживачів. Аналіз великих даних – це завжди складне та наукомістке дослідження, яке забезпечує чудові результати та відкриває бізнесу нові можливості.

Слухачі курсів Microsoft Big Data and Machine Learning матимуть поглиблене розуміння концепцій великих даних, а також засвоять цілий комплекс вільних та пропрієтарних програмних інструментів для їх аналізу, інжинірингу та хмарної обробки.

Навчання Microsoft Big Data and Machine Learning надає знання про компоненти екосистеми вільної програмної платформи для організації розподіленого зберігання та обробки великих обсягів даних Apache Hadoop, а саме про високопродуктивний оброблювач даних Spark, системи управління базами даних Hive та HBase тощо. Особливий інтерес становлять рішення для обробки великих даних в реальному масштабі часу з використанням Apache Storm, спеціалізованого фреймворку для організації розподілених потокових обчислень. Слухачі засвоять початкові навички роботи з мовою програмування R, вільним програмним середовищем обчислень з відкритим вихідним кодом для статистичної обробки даних та створення графіки. Навчання Microsoft Big Data and Machine Learning надає поглиблені знання про використання рішень сімейства Azure для роботи з великими даними, зокрема, систем машинного навчання, автоматизованих оброблювачів та сховищ даних, а також аналітичних систем.

Курси дають змогу впевнено засвоїти основи технологій Microsoft для роботи з великими даними. Пройти навчання можна в Навчальному центрі «Мережні Технології» в Києві або дистанційно. Передбачені варіанти корпоративного, відкритого та індивідуального навчання. Для навчання через Інтернет створюються курси Microsoft Big Data and Machine Learning онлайн.

Слідкуйте за розкладом навчальних програм, реєструйтеся на курси Microsoft Big Data and Machine Learning онлайн, безпосередньо на сайті НЦ та отримуйте знання про сучасні технології роботи з великими даними.