Develop-page | nt.ua

(044) 390 73 35 (050) 352 68 64

EN RU UA

Відгуки

За роки своєї роботи Навчальний центр «Мережні Технології» співпрацював з великою кількістю українських та закордонних замовників: як серед комерційних організацій, так і державних установ

ТОВ «Сканія Україна»

ПрАТ «МХП»

ТОВ «СПЕРКО УКРАЇНА»

8 Центр ЗІ та КБ

UAFIC – FinTech Ukraine

ВЧ А1686

ТОВ «Новус Україна»

ТОВ «РУШ» (EVA)

АБ «Південний», 2019

АБ «Південний»

ТОВ «Нестле Україна»

ТОВ «Біонорика»

ТОВ «КВС-Україна»

РХ: «Мафія», «Каста» та ін.

NATO Liaison Office Ukraine

IFES

ПАТ «Укртелеком»

ГК «Агропросперіс»

Райффайзен Банк Аваль

ДП «Антонов»

ТОВ «Комфі-трейд»

ТОВ «Інтерпайп Україна»

ABA ROLI Україна

DOPOMOGA UKRAINE

JTI​

Імперіал Тобакко Юкрейн

ПАТ «Промінвестбанк​​»

ПАТ «Платинум Банк​»

ТОВ «Байер​»

ТОВ «Рууккі Україна​»

ДП «​Е-Консалтинг​»

ЗАТ Сьогодні Мультимедіа

ПІІ «ЛУКОЙЛ-Україна»

ТОВ «​Тева Україна»

​Nemiroff

ЗАТ «Галлахер Україна​»

АКІБ «​УкрСиббанк​​»

ПФ «Панда» (ТМ Караван)​

Брітіш Амерікан Тобакко​

Корпус Миру​

Реемтсма Україна​​

​Загор'є

ПІІ «Ітрако​»

Курси

Сергій Олізаренко

DOU
Викладач: Владислав Ралець

На жаль особисто я прийняв дуже мало участі в онлайн лекціях (знаходжусь за кордоном, це деяким чином вплинуло), але викладач надав повний доступ до матеріалів, дякую. Дуже цікавий курс, продовжую його вивчати в більш повільному темпі. Бажаю успіху Вашій компанії й особисто викладачу Василю, а також менеджеру Юлії.

Ігор Панічкін

Дякую Василю за курс. Курс був проведений в умовах війни, в умовах частого блекауту та з аудіторією з дуже різним ступенем підготовки. Вважаю, що курс був мені корисний. Нажаль я не закінчив його повністю - не було можливості відвідати 6 останніх занять. Мої поради - відбір студентів за рівнем підготовки, та більше матеріалів - після кожного заняття у студентів має залишитись конспект, щоб було можливість швидко знайти про що йшла мова на попередніх заняттях. Матеріли були, але не завжди якісні. Розумію, що Василь робив курс українською і матеріалів ще не напрацьовано, але - на те й побажання.

Катерина Авдашкова

Курс та інструктор дуже сподобались. Це вже другий курс, який я проходжу в центрі Мережні Технології. Професійність викладача на вищому рівні. Оригінальні практичні завдання, трохи складні як для новачка, але тим і цікаві. Шкода, що курс завершився. Із задоволенням би позаймалась ще.

Сергій Петренко

Заняття пройшло добре, було цікаво. В цілому все зрозуміло, тому що матеріал було подано структуровано, в разі потреби можна легко переглянути знову, так як одразу знаю де шукати)) Наразі запитань не маю, маю позитивне враження))) Альона, дуже Вам вдячний за допомогу.