Топ 10 ідей по створенню блогу за допомогою HTML i CSS | nt.ua

(044) 390 73 35 (050) 352 68 64

EN RU UA

Топ 10 ідей по створенню блогу за допомогою HTML i CSS

Вересень 30, 2022 front-end курси академія

Ви змінюєтесь щодня, тож і дизайн свого сайту, яким би геніальним він не був, з часом потрібно змінити. Постійно наймати графічного дизайнера, пояснювати йому свою ідею дуже затратно по енергії, часу та грошам. А самому розбиратись і створювати кожен блок сайту без помилок — важко. Також потрібно бути у курсі всіх останніх тенденцій веб-дизайну. Для їх вивчення та розуміння знову ж таки необхідний час. 

Краще розібрати ці тенденції на конкретних прикладах, щоб ви мали на що опиратись, коли будете створювати новий дизайн для свого сайту. Всі ці приклади створені за допомогою безкоштовного набору інструментів з відкритим кодом Bootstrap, який є найбільш використовуваним фреймворком у світі. Він містить шаблони CSS та HTML для типографіки, форм, кнопок, навігації. 

1. Bootstrap Masonry

Це бібліотека JavaScript, яка допомагає створювати гнучкі, динамічні та адаптивні макети, за допомогою системи сіток Bootstrap. Найкраще працює з завантаженням зображень. Які заповнюють всі порожні місця на вашій сторінці.

2. Bootstrap vertical timeline

Це вертикальна чи горизонтальна шкала часу. Можна використовувати, як для відображення періоду по роках (як на прикладі). Так і для створення часового періоду, наприклад для візуалізації розпорядку дня.

3. Bootstrap Material Design Cards

Матеріальний дизайн – це розширена версія карток, яка використовує різні ефекти, зокрема анімацію, адаптивні ефекти та переходи. Дизайн карток може бути різним, вони можуть мати різні елементи такі, як ефект наведення, глибини, тіні. А також містити активні кнопки, для виконання різних функцій.

4. Bootstrap elegant latest blog

Ідеальна тема для блогів, каналів новин, журналів та подкастів. За допомогою цього інструмента можна цікаво подати ваші останні публікації чи топновини, які показуються зверху сторінки, привертають увагу та змушують читача відкрити їх і прочитати більше.

5. Bootstrap vertical latest news

Зображення останніх новин вертикальною колонкою праворуч чи ліворуч сторінки, які показуються лише назвою статті та датою публікації. При натисканні на них ви можете відкрити й прочитати всю наявну інформацію.

6. Bootstrap nice carousel

Динамічне відображення декількох елементів. Найчастіше це картинки, з коротким описом чи назвою, які періодично прокручуються і привертають увагу користувачів. Головне правильно налаштувати цю карусель, щоб вона не була схожа на рекламний банер, і її не ігнорували.

7. Bootstrap latest blog cards

Це картки найпопулярнішого товару, які показуються найпершими. Картки підтримують широкий спектр вмісту, включаючи зображення, текст, групи списків, посилання тощо. Вони мають фіксовану ширину. Найчастіше супроводжуються активною кнопкою.

8. Bootstrap design latest blog

Цей розділ створений для натхнення. Коли ви шукаєте новий дизайн, можна скористатись вже готовими шаблонами, які поділені за різними стилями та напрямками, щоб ви точно знайшли те, що потрібно. Вони ретельно відібрані з урахуванням останніх подій веб-дизайну.

9. Bootstrap owl carousel

Цю карусель використовують, щоб створити слайд-шоу з елементів. Використовуючи таку розмітку та додаючи елементи у .item div, ви можете створити кілька ковзних елементів. Чи налаштувати автоматичне відтворення.

10. Bootstrap latest blog in columns

Ви можете зручно розподіляти різні типи вмісту за допомогою макетів стовпців. Вони організовують вміст і зображення всередині сторінки. Не конфліктуючи один з одним. Також ці шаблони чудово адоптуються до різних розмірів екрана пристроїв.

Це лише декілька реальних прикладів, як використовувати інструменти Bootstrap в особистому блозі. Це потужний та багатофункціональний інтерфейсний інструментарій. Далі працюють ваші навички та креативність, можна використати їх всі або об’єднати декілька тих, які найбільш вдало відображатимуть вашу індивідуальність.

Ну а щоб отримати необхідні знання для того, щоб стати Front-End розробником і створювати подібні сайти ви можете на курсі Основи верстки.